Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kerrie Eyers, Gordon Parker, Tessa Wigneyová: Putování s černým psem - Život s depresí

Knihy naučná literatura

Kerrie Eyers, Gordon Parker, Tessa Wigneyová: Putování s černým psem - Život s depresí

Hodnocení: 1x
  • 4

"Přichází za bezměsíční noci, je ztělesněním zlovolné temnoty, slídí za kořistí s bezmeznou trpělivostí šelmy... je mi v patách, pořád je mi v patách." Deprese je nemoc jako každá jiná, ale hloubka utrpení, které při ní člověk zažívá, se dá změřit jen velmi těžce. Alespoň přibližně ho dokáže vystihnout ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kerrie Eyers, Gordon Parker, Tessa Wigneyová: Putování s černým psem - Život s depresí koupíte i tady

Specifikace Kerrie Eyers, Gordon Parker, Tessa Wigneyová: Putování s černým psem - Život s depresí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 191 Kč

Deprese je nemoc jako každá jiná, ale hloubka utrpení, které při ní člověk zažívá, se dá změřit jen velmi těžce. Alespoň přibližně ho dokáže vystihnout pouze vyprávění těch, kteří do té bezedné propasti sami zavítali. A právě z jejich příběhů je složena unikátní publikace. Popis trýznivých zážitků od prvních příznaků, přes odhodlávání se k léčbě a vedlejší účinky medikace až k líčení nejčernějších okamžiků včetně pokusů o sebevraždu pomáhají tuto chorobu pochopit a uvádějí strategie, jimiž lze proti ní » ... a dál?

Produkt Kerrie Eyers, Gordon Parker, Tessa Wigneyová: Putování s černým psem - Život s depresí

Kerrie Eyers, Gordon Parker, Tessa Wigneyová: Putování s černým psem - Život s depresí - parametry

Název produktu: Kerrie Eyers, Gordon Parker, Tessa Wigneyová: Putování s černým psem - Život s depresí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

"Přichází za bezměsíční noci, je ztělesněním zlovolné temnoty, slídí za kořistí s bezmeznou trpělivostí šelmy... je mi v patách, pořád je mi v patách." Deprese je nemoc jako každá jiná, ale hloubka utrpení, které při ní člověk zažívá, se dá změřit jen velmi těžce. Alespoň přibližně ho dokáže vystihnout pouze vyprávění těch, kteří do té bezedné propasti sami zavítali. A právě z jejich příběhů je složena unikátní publikace, která s nebývalou otevřeností přibližuje život „s černým psem“, jak se tato někdy nemoc označuje. Popis trýznivých zážitků – od prvních příznaků, přes odhodlávání se k léčbě a vedlejší účinky medikace až k líčení nejčernějších okamžiků včetně pokusů o sebevraždu – pomáhají tuto leckdy smrtelnou chorobu pochopit, ukazují, jak rozpoznat její předzvěst i správně zhodnotit průběh, a uvádějí strategie, jimiž lze proti ní nejúčinněji bojovat. Jedinečná publikace nejen pro lidi trpící depresí, ale také pro jejich rodiny a okolí. Putování s černým psem - Tessa Wigneyová od authora

Tessa Wigneyová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.