MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Keri Arthur: Smyslné zlo

Knihy pro děti a mládež

Keri Arthur: Smyslné zlo

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073982607

Ve světě magie a svodů odhaluje noc krásu, zatracení i touhu. Riley Jensonová, napůl vlkodlak, napůl upír, pracuje pro organizaci dohlížející na nadpřirozené rasy – avšak nyní je sama.. Nadřízeným i milencům věří asi stejně jako úhlavním nepřátelům, a tak hraje podle vlastních pravidel. Jejím nejnovějším úkolem je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Smyslné zlo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Keri Arthur: Smyslné zlo

Čerstvá hodnocení Keri Arthur: Smyslné zlo

  • 5

Mar.Gas73, 27. listopadu 2015

Na tenhle díl jsem se moc těšila, ale trochu mě zklamal, že jsem asi v polovině přestala na pár dní číst. Taky mě trochu štvalo Quinnovo chování. No ale díky konci jsem nakonec přehodnotila své hodnocení ze 4 hvězd na 5 hvězd. Knížku doporučuju stejně jako předchozí dva díly :).


Specifikace Keri Arthur: Smyslné zlo

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 115 Kč

Smyslné zlo - Arthur Keri Ve světě magie a svodů odhaluje noc krásu, zatracení i touhu. Riley Jensonová, napůl vlkodlak, napůl upír, pracuje pro organizaci dohlížející na nadpřirozené rasy – avšak nyní je sama. Nadřízeným i milencům věří asi stejně jako úhlavním nepřátelům, a tak hraje podle vlastních pravidel. Jejím nejnovějším úkolem je proniknout do přísně střeženého paláce rozkoší, které vlastní zločinec jménem Deshon Starr. Tento šílený vědec již po desetiletí experimentuje v oblasti genetiky. O Rileyinu » ... a dál?

Produkt Keri Arthur: Smyslné zlo

Keri Arthur: Smyslné zlo - parametry

Název produktu: Keri Arthur: Smyslné zlo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 174 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ve světě magie a svodů odhaluje noc krásu, zatracení i touhu. Riley Jensonová, napůl vlkodlak, napůl upír, pracuje pro organizaci dohlížející na nadpřirozené rasy – avšak nyní je sama.. Nadřízeným i milencům věří asi stejně jako úhlavním nepřátelům, a tak hraje podle vlastních pravidel. Jejím nejnovějším úkolem je proniknout do přísně střeženého paláce rozkoší, které vlastní zločinec jménem Deshon Starr. Tento šílený vědec již po desetiletí experimentuje v oblasti genetiky. O Rileyinu přízeň soupeří dva sexy muži: chladný, svůdný upír, a neodolatelně přitažlivý vlkodlak. Riley musí zůstat ve střehu, protože pokud zachrání svět před Deshonem Starrem, zároveň zachrání i sebe samu – a kolem ní se zatím svírá past… Ukázka z textu Natáhla jsem se pro láhev vody, když vtom jsem strnula. Kůže mě svrběla, před něčím mě varovala. Rhoan odešel, ale já jsem v aréně už nebyla sama.  Má předchozí intuice byla správná: v mém životě se zase něco podělá.  A postará se o to Gautier.  S ručníkem v ruce jsem se otočila a dělala jakoby nic. Stál u řady oken, šeredný, šlachovitý čahoun, a smrděl na sto honů.  „Koukám, že jste se ještě nedostal do té sprchy.“ Asi to nebyla nejmoudřejší poznámka, jakou jsem mohla pronést, ale pokud šlo o Gautiera, zdálo se, že neumím držet jazyk za zuby.  Tahle vlastnost mě dostane do potíží – a jestli ne dneska, tak v budoucnu určitě.  Zkřížil paže a usmál se. V tom úsměvu nebylo nic milého. V jeho strohých hnědých očích nic normálního. „Koukám, že se pořád do všeho vrháte po hlavě a nepřemýšlíte.“  „Každý máme nějakou tu chybičku.“ Začala jsem líně točit ručníkem a zajímalo mě, jak dlouho bude trvat ochrance, než zareaguje. A jestli je Jack vůbec nechá zareagovat.  „To jsem si všiml.“  Asi těžko je nechá, protože poslední dobou jsem si nedávala pozor na pusu a otvírala si ji i na něj. „Co tady děláte, Gautiere? Nemáte dost zlých hochů, které máte pozabíjet?“  „Mám.“  „Tak proč nejste na lovu? Jste přece na tohle ujetej.“  Jeho žraločí úsměv mi nahnal husí kůži na zádech. V ten moment mi došlo, že je na lovu.  A kořist jsem já.  Kurva.  Což sice nemohlo ani zdaleka vystihnout míru hnoje, do něhož jsem právě přistála, ale v tu chvíli mě jiné slovo nenapadlo. A nabíhalo mi v hlavě znovu, znovu a znovu.  Spolu s myšlenkou, že na mě ušili boudu. Tohle měl Jack za lubem celou dobu, když plánoval tenhle trénink.  Rhoan o tom nevěděl. Nikdy by s tím nesouhlasil. Nikdy.  „Takže vy mi jdete pomoct s výcvikem, jo?“  Bavil se tím a byl slizký jako říční bahno. „Učíte se rychle.“  Očividně ale ne dost rychle. Mělo mě napadnout, že Jack něco chystá. Celý den byl až příliš žoviální – což byl jistý znak toho, že to zas dopadne, jako když se někdo vysere do větráku.  Ale proč by na mě Gautiera posílal takhle brzo? Vždyť jsem ve výcviku teprve několik měsíců. Většina budoucích strážců tu stráví rok, než se jim dostane toho potěšení, že je Gautier může zmydlit.  Možná se stalo něco nečekaného, kvůli čemu museli změnit časový plán.  Navzdory té nepřízni


Recenze Keri Arthur: Smyslné zlo

Mar.Gas73, 27. listopadu 2015Na tenhle díl jsem se moc těšila, ale trochu mě zklamal, že jsem asi v polovině přestala na pár dní číst. Taky mě trochu štvalo Quinnovo chování. No ale díky konci jsem nakonec přehodnotila své hodnocení ze 4 hvězd na 5 hvězd. Knížku doporučuju stejně jako předchozí dva díly :).

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Keri Arthur: Smyslné zlo

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.