Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kenneth Evans, Maria Gilbertová: Úvod do integrativní psychoterapie

Učebnice/Odborná literatura

Kenneth Evans, Maria Gilbertová: Úvod do integrativní psychoterapie

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Úvod do integrativní psychoterapie autorů Kena Evanse a Marie Gilbertové je vynikajícím průvodcem po bohatém a mnohdy nepřehledném terénu integrace v psychoterapii. Přístupnou, čtivou formou poskytuje informace o filozofickém zázemí, historii a výzkumu integrativního hnutí v psychoterapii. Autoři seznámí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kenneth Evans, Maria Gilbertová: Úvod do integrativní psychoterapie koupíte i tady

Specifikace Kenneth Evans, Maria Gilbertová: Úvod do integrativní psychoterapie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 155 Kč

Kniha Úvod do integrativní psychoterapie autorů Kena Evanse a Marie Gilbertové je vynikajícím průvodcem po bohatém a mnohdy nepřehledném terénu integrace v psychoterapii. Přístupnou, čtivou formou poskytuje informace o filozofickém zázemí, historii a výzkumu integrativního hnutí v psychoterapii. Autoři seznámí čtenáře s vlastním konceptem integrace, založeným na ústřední myšlence dialogismu a spoluutváření psychoterapeutického vztahu, ve kterém integrují gestalt terapii a vztahovou psychoanalýzu. Jedná se o » ... a dál?

Produkt Kenneth Evans, Maria Gilbertová: Úvod do integrativní psychoterapie

Kenneth Evans, Maria Gilbertová: Úvod do integrativní psychoterapie - parametry

Název produktu: Kenneth Evans, Maria Gilbertová: Úvod do integrativní psychoterapie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Úvod do integrativní psychoterapie autorů Kena Evanse a Marie Gilbertové je vynikajícím průvodcem po bohatém a mnohdy nepřehledném terénu integrace v psychoterapii. Přístupnou, čtivou formou poskytuje informace o filozofickém zázemí, historii a výzkumu integrativního hnutí v psychoterapii. Autoři seznámí čtenáře s vlastním konceptem integrace, založeným na ústřední myšlence dialogismu a spoluutváření psychoterapeutického vztahu, ve kterém integrují gestalt terapii a vztahovou psychoanalýzu. Jedná se o platformu vhodnou pro integraci humanistických, psychodynamických a experienciálních směrů. Cennou částí knihy je podrobně zpracovaná kazuistika psychoterapeutické práce, na níž jsou názorně a srozumitelně ukázány jak teoretické koncepty, tak zásady praktického přístupu při práci s klientem. Obsah Předmluva k integrativnímu vztahovému modelu psychoterapie Část první Filozofie, historie a výzkum 1 Filozofie a hodnotový systém integrativní psychoterapie 2 Historie integrace v psychoterapii 3 Výzkumné studie podporující integrativní model Část druhá Teoretické předpoklady 4 Vztahově-vývojový model integrace 5 Terapeutický proces z pohledu integrativní psychoterapie a místo našeho integrativního modelu v současné psychoterapii Část třetí Případová studie praktická aplikace teorie 6 Diagnostický proces a formulace hypotéz (typ vztahu to-to) 7 Zaměření na intrapsychický proces (typ vztahu Já-to) 8 Zaměření na interpersonální proces (typ vztahu Já-Ty) 9 Vzájemnost Já-Ty konec vztahu 10 Paralelní proces v supervizi Část čtvrtá Profesionální otázky a úkoly 11 Výcvik v integrativní psychoterapii 12 Problematická témata spojená s praxí Příloha: Analýza kontaktních funkcí (z originálu Gillese De Lise) Životopisy autorů Rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.