Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kaye Thorne, Andy Pellant: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance

Knihy naučná literatura

Kaye Thorne, Andy Pellant: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance - Andy Pellant;Kaye Thorne. Talent – každý po něm touží, ale firmy ne vždy oceňují, že takto obdařené zaměstnance mají. Talent není vzácná komodita, ale je jen zřídkakdy plně využit. Tato kniha je na jedné straně průzkumem toho, co brání projevení schopných zaměstnanců ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rozvíjíme a motivujeme ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kaye Thorne, Andy Pellant: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance koupíte i tady

Specifikace Kaye Thorne, Andy Pellant: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Talent – každý po něm touží, ale podniky ne vždy oceňují, že ho jednotlivci mají. Tato kniha je na jedné straně průzkumem toho, co brání projevení talentu, a na straně druhé zasvěcením do tajů toho, jak můžete vy a váš podnik vytvořit klima, v němž bude talent vzkvétat. Budoucnost rozvoje je dána do souvislosti s vytvořením času a prostoru, v nichž ze sebe každý jednotlivec dokáže vydat to nejlepší.

... a dál?

Produkt Kaye Thorne, Andy Pellant: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance

Kaye Thorne, Andy Pellant: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance - parametry

Název produktu: Kaye Thorne, Andy Pellant: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 142 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance - Andy Pellant;Kaye Thorne. Talent – každý po něm touží, ale firmy ne vždy oceňují, že takto obdařené zaměstnance mají. Talent není vzácná komodita, ale je jen zřídkakdy plně využit. Tato kniha je na jedné straně průzkumem toho, co brání projevení schopných zaměstnanců ve firmě, a na straně druhé je zasvěcením do tajů, jak můžete vy a vaše firma vytvořit klima, v němž budou schopní své talenty rozvíjet. V publikaci Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance nabízejí autoři praktické postupy, které zahrnují: - definici talentu, - jak podporovat rozvoj zaměstnanců, - identifikaci motivátorů a pohnutek talentovaných lidí, - jak zajistit vaši organizaci do budoucna, - jak vytvořit vhodné prostředí pro rozvoj zaměstnanců, - vliv stylu vedení na udržení schopných zaměstnanců, - jak vybudovat talent pool. Budoucnost rozvoje talentů je dána do souvislosti s vytvořením času a prostoru, v nichž ze sebe každý jednotlivec dokáže vydat to nejlepší. V tomto prostředí je také důležité uznat, že určití jedinci jsou natolik tvořiví a mají takovou představivost, že svými myšlenkami a nápady mění svět nás všech k lepšímu. Dlužíme jim i sobě vytvoření budoucnosti založené na rozmanité pracovní síle, která inspiruje každého, aby co nejlépe využíval svůj talent a osvobozuje organizace z pout byrokracie. Jen si představte, jaká změna by to byla. O autorech: Kaye Thorne je velice respektovaným talentovým koučem, kreativní konzultantkou a autorkou. Založila The Inspiration Network a je také autorkou knih Everything You Ever Needed to Know About Training, Coaching for Change a Blended Learning, publikovaných v nakladatelství Kogan Page. Andy Pellant je vyhledávaný řečník, velmi úspěšný kouč a specialista na kulturní změny. Stojí v čele organizace, která přináší nové metody a změnu do způsobu vedení, mezinárodní konzultační firmu, která se specializuje na oblast koučování, rozvoje vedoucích schopností a organizačních změn. Kaye a Andy pracovali společně deset let. Plánují rozšířit svou činnost do oblasti talent managementu vytvořením Talent-Scan Profiling System a skrze průběžnou konzultační práci s jednotlivci a organizacemi. Publikace: Rozvíjíme a motivujeme zaměstnance - Andy Pellant;Kaye Thorne. Kaye Thorne; Andy PellantVýběr a podpora rozvoje nejlepšíchCPress 2008Kniha, čeština, 144 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.