MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

Ostatní z kategorie knihy

Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788081000706

Žádná setkání nejsou náhodná - Kay Pollak Vztahy s jinými lidmi – od těch nejintimnějších až po chvilkové a neosobní – jsou vždycky příležitostí něco se naučit nebo si uvědomit. Zvlášť pokud se objeví nějaký konflikt. Autor proto tematicky, v krátkých kapitolách (stručně, avšak výstižně) rozebírá možné varianty toho, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Žádná setkání nejsou ná..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

Čerstvá hodnocení Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

  • 4

Uraka79, 27. listopadu 2015

Tak tuhle knizku jsem si potrebovala precist, protoze posledni dobou se mi casto stavalo, ze me rozcilovalo chovani nekterych lidi. Vety z ni budu jeste vstrebavat, bylo jich tam hodne a nez si to clovek osvoji, trva to :)


Specifikace Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 144 Kč

Kniha ukazuje možnost, jak změnit naše životy a životy těch okolo nás prostřednictvím způsobu, kterým řešíme běžná denní setkání.My lidé jsme už takoví, že nás druzí velmi často rozčí-lí, zklamou anebo v nás vyvolají různé jiné negativní pocity. Ve skutečnosti je každý člověk naším zrcadlem, naším učitelem. A není náhoda, že nám určitá osoba v jisté chvíli přináší určitou lekci.Autor nám předkládá pohledy, zamyšlení, rady, náměty a jednoduchá cvičení, jež nám pomohou vidět jinak – pravdivěji – sebe i » ... a dál?

Produkt Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná - parametry

Název produktu: Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Žádná setkání nejsou náhodná - Kay Pollak Vztahy s jinými lidmi – od těch nejintimnějších až po chvilkové a neosobní – jsou vždycky příležitostí něco se naučit nebo si uvědomit. Zvlášť pokud se objeví nějaký konflikt. Autor proto tematicky, v krátkých kapitolách (stručně, avšak výstižně) rozebírá možné varianty toho, co se děje mezi námi a druhým člověkem. Jeho cílem je naučit nás vytvářet kvalitnější a pozitivnější vztahy s jinými lidmi, ale tím vlastně i se sebou samými. Když chápeme své interakce s druhými jako zrcadlo, umožňujeme si růst a rozvíjet se, řešit své problémy a slabiny. Jednotlivé kapitoly jsou plné inspirujících myšlenek a námětů na samostatná témata: Zlost, Strach, Pomluvy, Projekce, Útok, Vina, Vděčnost apod. Základní myšlenka je vždy ilustrovaná příkladem ze života, a poté následuje z ní plynoucí ponaučení a rada; občas také námět na užitečné psychologické cvičení či meditaci. Pointou je změnit ten způsob našeho myšlení, který připisuje vinu druhým. Kay Pollak trvá na tom, že cokoliv nepříjemného nebo negativního se nám děje v souvislosti s jinými lidmi, vždycky to poukazuje na nějaký náš vlastní postoj či přesvědčení. A pokud se nám jej podaří změnit, odrazí se to i na našich vztazích! z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha ukazuje možnost, jak změnit naše životy a životy těch okolo nás prostřednictvím způsobu, kterým řešíme běžná denní setkání. My lidé jsme už takoví, že nás druzí velmi často rozčí-lí, zklamou anebo v nás vyvolají různé jiné negativní pocity. Ve skutečnosti je každý člověk naším zrcadlem, naším učitelem. A není náhoda, že nám určitá osoba v jisté chvíli přináší určitou lekci. Autor nám předkládá pohledy, zamyšlení, rady, náměty a jednoduchá cvičení, jež nám pomohou vidět jinak – pravdivěji – sebe i druhé. Žádná setkání nejsou náhodná - Kay Pollak od authora Kay Pollak a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Recenze Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

Uraka79, 27. listopadu 2015Tak tuhle knizku jsem si potrebovala precist, protoze posledni dobou se mi casto stavalo, ze me rozcilovalo chovani nekterych lidi. Vety z ni budu jeste vstrebavat, bylo jich tam hodne a nez si to clovek osvoji, trva to :)
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Kay Pollak: Žádná setkání nejsou náhodná

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.