Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Kathryn Harvey: Nespoutané sny

Próza - beletrie

Kathryn Harvey: Nespoutané sny cena od 0 Kč

Kathryn Harvey: Nespoutané sny

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nespoutané sny - Kathryn Harveyová. Rachel prožila zlé dětství. Brzy utekla z domova a upnula se s láskou k mladému Dannymu. Čekalo ji zklamání: nejprve ji přinutil pracovat v nevěstinci, pak dohnal k potratu a opustil. Na příležitost k pomstě čekala léta. Ctižádostivý Danny Mackay se stal mediální ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Kathryn Harvey: Nespoutané sny - parametry

Název produktu: Kathryn Harvey: Nespoutané sny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nespoutané sny - Kathryn Harveyová. Rachel prožila zlé dětství. Brzy utekla z domova a upnula se s láskou k mladému Dannymu. Čekalo ji zklamání: nejprve ji přinutil pracovat v nevěstinci, pak dohnal k potratu a opustil. Na příležitost k pomstě čekala léta. Ctižádostivý Danny Mackay se stal mediální hvězdou; hlásal pokrytecké fráze o křesťanské lásce a rozhodl se kandidovat na prezidenta. Rachel se dopracovala k majetku, vybudovala impérium nočních klubů, změnila jméno i podobu - vše s cílem Mackayho zdiskreditovat. Konečně vypukne kolem Mackayho skandál: souvisí s erotickým klubem... Přeložila Eva Hauserová. Váz., 496 stran, 12,5 x 20 cmUkázka z textu"Danny," vzlykala. "Prosím, nenuť mě…" "Něco ti povím, Rachel. Už jsi zvyklá na sex. Víš, že na tom nic není. Prostě odvedeš zákazníky nahoru k sobě do pokoje, lehneš si na postel a roztáhneš nohy, přesně jako to děláš se mnou." Rachel se usedavě rozplakala. "Sakra, Rachel! Přestaň se konečně chovat jako malá! Jestli to bereš takhle, tak tě nechám a najdu si jinou holku, které na mně bude opravdu záležet a bude ochotná pro mě něco udělat." "Danny! Mně na tobě přece záleží!" "Kdyby to tak bylo, nechovala by ses jako hysterka jen tak pro nic za nic. Kristepane, budeš tady mít veškerý zaopatření. Peníze budu samozřejmě inkasovat já, abych mohl šetřit na naše společné hnízdečko. Ale budu ti dávat kapesné, aby sis mohla koupit hezký šaty." "Já nechci žádný šaty, Danny! Vykřikla a slzy jí stékaly po tváři. "Chci jen tebe!" "Ale já tebe ne, když jseš taková sobecká potvora," odstrčil ji od sebe a obrátil se k ní zády. "Danny!" zaječela. "Neopouštěj mě! Já bez tebe nemůžu žít!" Publikace: Nespoutané sny - Kathryn Harveyová. Publikace: Nespoutané sny - Kathryn Harveyová. Rachel prožila dětství v neutěšených poměrech, násilnický otec ji zneužíval tak, že ve čtrnácti letech utekla z domova. Veškerou svou naději a lásku upnula k mladíkovi Dannymu, ale dočkala se trpkého zklamání. Zapřisáhla se, že se pomstí. Na svoji příležitost čekala řadu let. Ctižádostivý Danny Mackay se časem stal známou osobností po celých Spojených státech, mediální hvězdou, jež hlásá pokrytecké fráze o křesťanské lásce a později se dokonce rozhodne kandidovat na úřad prezidenta. Rachel se mezitím dopracovala k značnému majetku, změnila si jméno a díky plastickým operacím i podobu. Vykonat pomstu je však složitější, než se zdálo... Publikace: Nespoutané sny - Kathryn Harveyová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.