Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Katharina Bäcker-Braun: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let

Učebnice/Odborná literatura

Katharina Bäcker-Braun: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let

Hodnocení: 1x
  • 4

Catherine Bäker-Brown popisuje vývojová stadia rozvoje inteligence dětí mateřské školy s ohledem na využití v praxi. Poskytuje fascinující pohled na nejnovější neurofyziologické poznatky a přináší celou řadu praktických rad, které napomohou individuálnímu a celostnímu vedení rozvoje dětí. Pozorujte tedy děti bedlivě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rozvoj inteligence u dě..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Katharina Bäcker-Braun: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let koupíte i tady

Specifikace Katharina Bäcker-Braun: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Catherine Bäker-Brown popisuje vývojová stadia rozvoje inteligence dětí mateřské školy s ohledem na využití v praxi. Poskytuje fascinující pohled na nejnovější neurofyziologické poznatky a přináší celou řadu praktických rad, které napomohou individuálnímu a celostnímu vedení rozvoje dětí. Pozorujte tedy děti bedlivě a poznejte, o co se ve skutečnosti zajímají a v jakých oblastech bude smysluplné rozvíjet další podněty. Co jim ještě můžete zprostředkovat jako novou zkušenost? Rozšiřte spolu s námi svůj pohled na » ... a dál?

Produkt Katharina Bäcker-Braun: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let

Katharina Bäcker-Braun: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let - parametry

Název produktu: Katharina Bäcker-Braun: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Catherine Bäker-Brown popisuje vývojová stadia rozvoje inteligence dětí mateřské školy s ohledem na využití v praxi. Poskytuje fascinující pohled na nejnovější neurofyziologické poznatky a přináší celou řadu praktických rad, které napomohou individuálnímu a celostnímu vedení rozvoje dětí. Pozorujte tedy děti bedlivě a poznejte, o co se ve skutečnosti zajímají a v jakých oblastech bude smysluplné rozvíjet další podněty. Co jim ještě můžete zprostředkovat jako novou zkušenost? Rozšiřte spolu s námi svůj pohled na vývojové pokroky i na osobnost svých svěřenců. Z obsahu  Zdravím vás Řeč jako červené vlákno Různé druhy inteligence otevírají dveře do světa Se zápalem a nadšením v srdci – od začátku dál Co děti potřebují k rozvíjení inteligence Jaké rozlišujeme druhy inteligence? KAPITOLA I. HRAJEME SI S JAZYKEM  Řeč jako nástroj Jazykové dovednosti jako klíčová způsobilost Co tvoří řečové dovednosti a řečový vývoj Hry a činnosti pro rozvoj jazykové inteligence Hry pro posílení svalů úst Tvoření hlásek Hry a nápady pro rozšiřování slovní zásoby Rozpoznávání písmenek KAPITOLA II. HRAJEME SI S HUDBOU Kulturní rozdíly Hudba podporuje rozvoj rozumových schopností Rozvoj aktivního naslouchání Hudba je pro všechny děti Na začátku je rytmus Hry a činnosti pro rozvoj hudební inteligence  Vyrábění hudebních nástrojů Prociťujeme tóny a jejich proměny Prociťujeme rytmus Jaké barvy mají tóny? Hudba a řeč Písničky rozvíjejí i řeč Příběhy v písničkách Světová hudba mnoha kultur Hudba – rozcestník v cizích zemích: příklad Afriky Jak zníte? KAPITOLA III. HRAJEME SI S MATEMATIKOU Co činí svět srozumitelnějším Matematika patří k dětskému životu od samého začátku Matematika jako „kino v hlavě“ Hry a činnosti pro rozvoj matematicko-logické inteligence Početní hry: slyšet – vidět – hýbat se Vymýšlíme rýmy s čísly Počítání všemi smysly Matematické kategorie: větší a menší… Matematické kategorie: více, méně, stejně ? o to tady běží… Matematické kategorie: lehčí a těžší Matematika v řadách a tvarech Geometrické obrazce Další matematické hříčky a nápady KAPITOLA IV. HRAJEME SI S PROSTOREM  Kulturní rozdíly Jak se prostorová inteligence rozvíjí Učíme se řeč prostoru Prostor a čas Hry a činnosti pro rozvoj prostorové inteligence Mé tělo – můj prostor Kolik prostoru potřebuje prostor? Jaké tvary má svět? Hýbáme se v prostoru Poznáváme prostor všemi smysly Chápání prostoru podporuje celkový vývoj KAPITOLA V. EXPERIMENTUJEME S POHYBEM Pohyb – základní forma myšlení Pohybem k sebedůvěře Pohyb rozvíjí fantazii a řeč Pohyb rozvíjí sociální vztahy Motivace k pohybu – jsme venku Motivace k pohybu – jsme uvnitř Hry a činnosti pro rozvoj tělesně-pohybové inteligence  Pohybové příběhy Pohybové příběhy o zvířátkách Pantomima – smysluplná pohybová hra Rýmování s pohybem Pohybové hry na nejrůznější způsoby KAPITOLA VI. POZNÁVÁME PŘÍRODU  Umožněme dětem utvářet si obraz světa Setkávání s přírodou a rozvíjení pocitů v přírodě  Děti zkoumají a učí se Hry a činnosti pro rozvoj přirozené inteligenc


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.