Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kateřina Zielinská: Španělská slovíčka a fráze

Učebnice/Odborná literatura

Kateřina Zielinská: Španělská slovíčka a fráze

Hodnocení: 1x
  • 4

Španělská slovíčka a fráze - Kateřina Zielinská. Patříte mezi ty, kteří se učili španělštinu ve škole? Chtěli jste se sami naučit španělsky, ale neměli jste dost trpělivosti? Nebaví vás nudné studium? Pokud se svého cíle nechcete vzdát a věříte, že byste mohli mluvit a rozumět španělsky, tato kniha je pro vás! V ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Zielinská: Španělská slovíčka a fráze koupíte i tady

Specifikace Kateřina Zielinská: Španělská slovíčka a fráze

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Publikace je určená těm, kdo se chtějí naučit to nejnutnější ze španělského jazyka. V každé z 15 lekcí najdete slovní zásobu s přepisem výslovnosti, základní informace o gramatice, cvičení a na závěr vtipy, hádanky a autentické materiály ze španělského prostředí. Díky nahrávkám na přiloženém CD si osvojíte správnou výslovnost. Na CD také najdete interaktivní testy a cvičení, které pomohou zvládnout úskalí španělštiny. ... a dál?

Produkt Kateřina Zielinská: Španělská slovíčka a fráze

Kateřina Zielinská: Španělská slovíčka a fráze - parametry

Název produktu: Kateřina Zielinská: Španělská slovíčka a fráze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 267 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Španělská slovíčka a fráze - Kateřina Zielinská. Patříte mezi ty, kteří se učili španělštinu ve škole? Chtěli jste se sami naučit španělsky, ale neměli jste dost trpělivosti? Nebaví vás nudné studium? Pokud se svého cíle nechcete vzdát a věříte, že byste mohli mluvit a rozumět španělsky, tato kniha je pro vás! V každé lekci nejprve najdete rozsáhlou slovní zásobu k tématu. Velkou pomůckou je přepis výslovnosti u všech slovíček a frází, který pomůže i úplnému začátečníkovi bez problémů zvládnout španělskou výslovnost. Dále v lekcích najdete základní informace o španělské gramatice, podané v dostupné a přehledné formě. Pozornost je věnována zejména těm gramatickým jevům, které mohou dělat potíže českému mluvčímu. Za gramatikou následují cvičení a na závěr vás čekají zajímavá fakta a pozoruhodné reálie současného Španělska. Díky nahrávkám na přiloženém CD si osvojíte španělskou výslovnost. Kromě toho na CD najdete rozmanité interaktivní testy a cvičení, které vám zábavnou formou pomohou zvládnout úskalí španělštiny. Španělská slovíčka a fráze - Kateřina Zielinská od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Populární publikace na procvičování španělského jazyka.. V případě, že máte zájem oprášit svoje jazykové znalosti španělštiny, které jste nabyli např. ve škole či na kurzech, tak je tato publikace určena právě Vám. Každá lekce je opatřena bohatou zásobou slovíček k danému tématu. U každého slovíčka či fráze naleznete přepis výslovnosti a tak Vám pomůže k rychlejšímu a efektivnějšímu samostudiu. Dále naleznete přehledně uspořádané základní informace o gramatice(zvláštní pozornost je věnována problémovým oblastem gramatiky), spoustu cvičení a zajímavá fakta a reálie o Španělsku. Přiložené CD Vám pomůže prostřednictvím nahrávek, rozmanitých interaktivních testů a cvičení zdokonalit zábavnou formou svoji Španělštinu!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.