Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kateřina Smolíková: Zákon o obchodních korporacích

Učebnice/Odborná literatura

Kateřina Smolíková: Zákon o obchodních korporacích

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o obchodních korporacích prošel složitým vývojem, na jehož konci bylo předložení návrhu do Poslanecké sněmovny včetně podrobné důvodové zprávy. Tato důvodová zpráva je sama o sobě cenným průvodcem novým zákonem; vysvětluje a zdůvodňuje přístupy k filosofii zákona jako celku, přístupy a řešení jednotlivých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86756
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Smolíková: Zákon o obchodních korporacích koupíte i tady

Specifikace Kateřina Smolíková: Zákon o obchodních korporacích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 286 Kč

Zákon o obchodních korporacích prošel složitým vývojem, na jehož konci bylo předložení návrhu do Poslanecké sněmovny včetně podrobné důvodové zprávy. Tato důvodová zpráva je sama o sobě cenným průvodcem novým zákonem; vysvětluje a zdůvodňuje přístupy k filosofii zákona jako celku, přístupy a řešení jednotlivých konkrétních institutů a je prvním komentářem jeho jednotlivých ustanovení. Protože v průběhu projednávání došlo k řadě změn a k některým posunům v přístupu, zpracoval kolektiv pod vedením doc. Havla » ... a dál?

Produkt Kateřina Smolíková: Zákon o obchodních korporacích

Kateřina Smolíková: Zákon o obchodních korporacích - parametry

Název produktu: Kateřina Smolíková: Zákon o obchodních korporacích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 286 Kč
Maximální cena: 340 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o obchodních korporacích prošel složitým vývojem, na jehož konci bylo předložení návrhu do Poslanecké sněmovny včetně podrobné důvodové zprávy. Tato důvodová zpráva je sama o sobě cenným průvodcem novým zákonem; vysvětluje a zdůvodňuje přístupy k filosofii zákona jako celku, přístupy a řešení jednotlivých konkrétních institutů a je prvním komentářem jeho jednotlivých ustanovení. Protože v průběhu projednávání došlo k řadě změn a k některým posunům v přístupu, zpracoval kolektiv pod vedením doc. Havla aktualizovanou důvodovou zprávu, která odpovídá schválenému textu zákoníku. Veřejnost tak má k dispozici text důvodové zprávy upřesněný a autorizovaný hlavním zpracovatelem nového zákona. Na závěr publikace je zařazen podrobný věcný rejstřík. Obsah: O autorovi Úvod Seznam zkratek a zkrácených názvů Přehled zákona o obchodních korporacích Aktualizovaná důvodová zpráva k zákonu o obchodních korporacích - obecná část Zákon č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích) s aktualizovanou důvodovou zprávou Rejstřík k zákonu o obchodních korporacích kniha, Zákon o obchodních korporacích, s aktualizovanou důvodovou zprávou, doc. JUDr.Bohumil Havel Ph.D., Ph.D. Mgr.Kateřina Smolíková, Sagit Bohumil Havel; Kateřina Smolíkovás aktualizovanou důvodovou zprávouSagitKniha, čeština, 300 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.