Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Kateřina Ševčíková: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš

Próza - beletrie

Kateřina Ševčíková: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš cena od 0 Kč

Kateřina Ševčíková: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš - Kateřina Ševčíková. Jak už název prozrazuje, knížka volně navazuje na úspěšný Rozum pod lavicí, který vyšel před časem v Knižním klubu. Tentokrát se věnujeme biologii a medicíně. Kniha je opět rozdělena do tří kapitol. V první části nalezneme vysvětlení ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Kateřina Ševčíková: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš - parametry

Název produktu: Kateřina Ševčíková: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš - Kateřina Ševčíková. Jak už název prozrazuje, knížka volně navazuje na úspěšný Rozum pod lavicí, který vyšel před časem v Knižním klubu. Tentokrát se věnujeme biologii a medicíně. Kniha je opět rozdělena do tří kapitol. V první části nalezneme vysvětlení nejrůznějších přísloví a rčení. Víte například, proč se říká Mnoho psů - zajícova smrt, Mráz kopřivu nespálí, Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají…? Druhá část patří významným osobnostem. Říkají vám něco jména Avicenna, Aristoteles, Barrande nebo Cousteau? Čím se proslavil moravský kněz Mendel? Ve třetí části čeká slovníček, který objasňuje termíny jako abysál, bastard, flexe monogamie, psychóza… V knize, kterou doprovázejí vtipné obrázky Jiřího Fixla, načerpáte spoustu vědomostí a zajímavých informací, jimiž se můžete blýsknout před kamarády i před učiteli biologie nebo zazářit v anketě Nikdo není dokonalý. Publikace: Druhý rozum pod lavicí aneb Hledej a najdeš - Kateřina Ševčíková. Jak uĹľ název prozrazuje, knĂ­Ĺľka volnÄ› navazuje na ĂşspěšnĂ˝ Rozum pod lavicĂ­, kterĂ˝ vyšel pĹ™ed ÄŤasem v KniĹľnĂ­m klubu. Tentokrát se vÄ›nujeme biologii a medicĂ­nÄ›. Kniha je opÄ›t rozdÄ›lena do tří kapitol. V prvnĂ­ části nalezneme vysvÄ›tlenĂ­ nejrĹŻznÄ›jších příslovĂ­ a rÄŤenĂ­. VĂ­te například, proÄŤ se říká Mnoho psĹŻ - zajĂ­cova smrt, Mráz kopĹ™ivu nespálĂ­, KdyĹľ ptáčka lapajĂ­, pÄ›knÄ› mu zpĂ­vají…? Druhá část patří vĂ˝znamnĂ˝m osobnostem. ŘíkajĂ­ vám nÄ›co jmĂ©na Avicenna, Aristoteles, Barrande nebo Cousteau? ÄŚĂ­m se proslavil moravskĂ˝ knÄ›z Mendel? Ve tĹ™etĂ­ části ÄŤeká slovnĂ­ÄŤek, kterĂ˝ objasňuje termĂ­ny jako abysál, bastard, flexe monogamie, psychĂłza… V knize, kterou doprovázejĂ­ vtipnĂ© obrázky Jiřího Fixla, naÄŤerpáte spoustu vÄ›domostĂ­ a zajĂ­mavĂ˝ch informacĂ­, jimiĹľ se mĹŻĹľete blĂ˝sknout pĹ™ed kamarády i pĹ™ed uÄŤiteli biologie nebo zazářit v anketÄ› Nikdo nenĂ­ dokonalĂ˝.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.