Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima

Učebnice/Odborná literatura

Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima

Hodnocení: 1x
  • 4

Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima - Kateřina Konvalinová. Publikace představuje soubor rozmanitých námětů k činnostem s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Aktivity jsou členěny do bloků, každý blok je uveden motivačním příběhem. Úkoly se vyváženě věnují rozvíjení pohybových dovedností, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima koupíte i tady

Specifikace Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 175 Kč

Publikace představuje soubor rozmanitých námětů k činnostem s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Aktivity jsou členěny do bloků, každý blok je uveden motivačním příběhem. Úkoly se vyváženě věnují rozvíjení pohybových dovedností, zdokonalování řečového projevu, motorických a grafomotorických schopností, zrakového vnímání, sluchového vnímání, smyslu pro rytmus, prostorové orientace, pozornosti, paměti, logického myšlení, rozlišování barev, geometrických tvarů, výtvarného projevu, postřehu, tvořivosti atd. » ... a dál?

Produkt Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima

Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima - parametry

Název produktu: Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 175 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima - Kateřina Konvalinová. Publikace představuje soubor rozmanitých námětů k činnostem s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Aktivity jsou členěny do bloků, každý blok je uveden motivačním příběhem. Úkoly se vyváženě věnují rozvíjení pohybových dovedností, zdokonalování řečového projevu, motorických a grafomotorických schopností, zrakového vnímání, sluchového vnímání, smyslu pro rytmus, prostorové orientace, pozornosti, paměti, logického myšlení, rozlišování barev, geometrických tvarů, výtvarného projevu, postřehu, tvořivosti atd. Aktivity zohledňují RVP PV. Deset kapitol je koncipováno jako průvodce školním rokem, činnosti lze tedy uplatňovat ve větších logických a tematických celcích, nicméně není to nutné, úkoly lze zařazovat i nezávisle na sobě. Jaro, léto, podzim, zima ve školce je pořád prima - Kateřina Konvalinová od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.