Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kateřina Jančaříková, Jana Havlová: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání

Učebnice/Odborná literatura

Kateřina Jančaříková, Jana Havlová: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání

Hodnocení: 1x
  • 4

Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání - Kateřina Jančaříková, Jana Havlová. Publikace Činnosti se zvířaty se zabývá problematikou využití a zapojení vybraných druhů zvířat v předškolním vzdělávání. První část knihy je zaměřena na teorii – terminologii, obecnou charakteristiku interakce se zvířaty a zařazení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89126
skladem

Jaké má kniha
Činnosti se zvířaty v p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Jančaříková, Jana Havlová: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání koupíte i tady

Specifikace Kateřina Jančaříková, Jana Havlová: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 331 Kč

Publikace Činnosti se zvířaty se zabývá problematikou využití a zapojení vybraných druhů zvířat v předškolním vzdělávání. ... a dál?

Produkt Kateřina Jančaříková, Jana Havlová: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání

Kateřina Jančaříková, Jana Havlová: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání - parametry

Název produktu: Kateřina Jančaříková, Jana Havlová: Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 331 Kč
Maximální cena: 459 Kč
Ušetríte až: 128 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání - Kateřina Jančaříková, Jana Havlová. Publikace Činnosti se zvířaty se zabývá problematikou využití a zapojení vybraných druhů zvířat v předškolním vzdělávání. První část knihy je zaměřena na teorii – terminologii, obecnou charakteristiku interakce se zvířaty a zařazení aktivit v rámci legislativy. V druhé části autorky seznamují čtenáře s praxí, se zkušenostmi a příklady dobré praxe, věnují pozornost kritériím výběru vhodného druhu zvířete a jeho potřebám, popisují konkrétní vzdělávací činnosti a uvádí rady, jak se vyvarovat možných rizik v rámci kontaktu s živými tvory. Kniha pojímá vzdělávání za pomoci zvířat komplexně s uceleným přehledem v oblasti teoretické i praktické. Nabízí učitelkám v mateřských školách a dalším odborníkům či rodičům možnosti, jakým způsobem zapojit zvířata do vzdělávání, a tím zkvalitnit prostředí, ve kterém dítě vyrůstá a využít pozitivního vlivu živých tvorů na rozvoj osobnosti dítěte předškolního věku. Kniha volně navazuje na publikace Environmentální činnosti v předškolním vzdělávání a Činnosti venku a v přírodě v předškolním vzdělávání. Činnosti se zvířaty v předškolním vzdělávání - Kateřina Jančaříková, Jana Havlová od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.