Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kateřina Drbohlavová a kolektiv: Cvičebnice OSP 2016/17

Učebnice/Odborná literatura

Kateřina Drbohlavová a kolektiv: Cvičebnice OSP 2016/17

Hodnocení: 0x
  • 4

SCIO 2017/2018. Obsáhlá cvičebnice s desítkami řešených otázek, postupů, rad a doporučení k efektivnějšímu řešení úloh. Pro koho je publikace určena: pro uchazeče o studium na VŠ, které čeká test OSP, publikace zahrnuje všechny oddíly, odpovídá aktualizované podobě testu, kompletní test s percentilem (šancemi na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83977
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kateřina Drbohlavová a kolektiv: Cvičebnice OSP 2016/17

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 870 Kč

SCIO 2018/2019. Obsáhlá cvičebnice s desítkami řešených otázek, postupů, rad a doporučení k efektivnějšímu řešení úloh. Pro koho je publikace určena: pro uchazeče o studium na VŠ, které čeká test OSP, publikace zahrnuje všechny oddíly, odpovídá aktualizované podobě testu, kompletní test s percentilem (šancemi na přijetí). Přínosy a využití: zlepšíte efektivitu řešení úloh pomocí doporučených postupů, zrychlíte svou orientaci v testu, lépe vyhodnotíte, kolik věnovat jednotlivým úlohám času při » ... a dál?

Produkt Kateřina Drbohlavová a kolektiv: Cvičebnice OSP 2016/17

Kateřina Drbohlavová a kolektiv: Cvičebnice OSP 2016/17 - parametry

Název produktu: Kateřina Drbohlavová a kolektiv: Cvičebnice OSP 2016/17
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 870 Kč
Maximální cena: 870 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

SCIO 2017/2018. Obsáhlá cvičebnice s desítkami řešených otázek, postupů, rad a doporučení k efektivnějšímu řešení úloh. Pro koho je publikace určena: pro uchazeče o studium na VŠ, které čeká test OSP, publikace zahrnuje všechny oddíly, odpovídá aktualizované podobě testu, kompletní test s percentilem (šancemi na přijetí). Přínosy a využití: zlepšíte efektivitu řešení úloh pomocí doporučených postupů, zrychlíte svou orientaci v testu, lépe vyhodnotíte, kolik věnovat jednotlivým úlohám času při ostrých NSZ.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.