Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kateřina Dědečková, Eva Chocenská, Heidi Móciková: Průvodce pacienta onkologickou léčbou

Knihy naučná literatura

Kateřina Dědečková, Eva Chocenská, Heidi Móciková: Průvodce pacienta onkologickou léčbou

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Průvodce pacienta onkologickou léčbou - Eva Chocenská, Heidi Móciková, Kateřina Dědečková. Snahou této příručky je podat informace o typech nádorového onemocnění, obtížích vyvolaných nádorem, o možnostech protinádorové léčby, komplikacích spojených s touto léčbou a jejich ovlivnění. Stěžejním tématem knihy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Dědečková, Eva Chocenská, Heidi Móciková: Průvodce pacienta onkologickou léčbou koupíte i tady

Specifikace Kateřina Dědečková, Eva Chocenská, Heidi Móciková: Průvodce pacienta onkologickou léčbou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

Snahou této příručky je podat informace o typech nádorového onemocnění, obtížích vyvolaných nádorem, o možnostech protinádorové léčby, komplikacích spojených s touto léčbou a jejich ovlivnění. Stěžejn ... a dál?

Produkt Kateřina Dědečková, Eva Chocenská, Heidi Móciková: Průvodce pacienta onkologickou léčbou

Kateřina Dědečková, Eva Chocenská, Heidi Móciková: Průvodce pacienta onkologickou léčbou - parametry

Název produktu: Kateřina Dědečková, Eva Chocenská, Heidi Móciková: Průvodce pacienta onkologickou léčbou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Průvodce pacienta onkologickou léčbou - Eva Chocenská, Heidi Móciková, Kateřina Dědečková. Snahou této příručky je podat informace o typech nádorového onemocnění, obtížích vyvolaných nádorem, o možnostech protinádorové léčby, komplikacích spojených s touto léčbou a jejich ovlivnění. Stěžejním tématem knihy Průvodce pacienta onkologickou léčbou, kterému je věnována tato publikace, je problém výživy při nádorovém onemocnění a během protinádorové terapie. Nedostatečné nebo nevhodné složení stravy může zhoršit celkový stav nemocného, a tím zhoršit průběh a často i výsledky léčby. Samotný nádor či protinádorová léčba může způsobovat poruchy příjmu potravy nebo narušovat a měnit pochody trávení a látkové přeměny. Příručka Průvodce pacienta onkologickou léčbou je rozdělena na část teoretickou, kde najdete obecné informace o nádorovém onemocnění, protinádorové léčbě, orgánových příznacích, které může vyvolávat nádor či protinádorová léčba. Druhá část příručky je zaměřená prakticky, najdete zde rady, jak se chovat při problémech komplikujících příjem a zpracování potravy. Publikace: Průvodce pacienta onkologickou léčbou - Eva Chocenská, Heidi Móciková, Kateřina Dědečková.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.