Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Katarína Millová: Psychologie celoživotního vývoje

Učebnice/Odborná literatura

Katarína Millová: Psychologie celoživotního vývoje

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií - Katarína Millová. Vývoj člověka se neomezuje pouze na dětství nebo dospívání. Lidé se mění a vyvíjejí v průběhu celého života. Tato monografie se zabývá různými teoriemi, které se snaží popsat a vysvětlit tyto změny, objevující se od narození ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Psychologie celoživotní..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Katarína Millová: Psychologie celoživotního vývoje koupíte i tady

Specifikace Katarína Millová: Psychologie celoživotního vývoje

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 118 Kč

Vývoj člověka se neomezuje pouze na dětství nebo dospívání. Lidé se mění a vyvíjejí v průběhu celého života. Tato monografie se zabývá různými teoriemi, které se snaží popsat a vysvětlit tyto změny, objevující se od narození až po smrt. Nezaměřuje se však pouze na vývojovou psychologii, ale uvažuje o celoživotním vývoji i v širších, například makrosociálních, souvislostech (změny v sociálním a historickém kontextu). Teoretické poznatky jsou podpořeny aplikací do vlastního výzkumu dlouhodobého vývoje člověka. V » ... a dál?

Produkt Katarína Millová: Psychologie celoživotního vývoje

Katarína Millová: Psychologie celoživotního vývoje - parametry

Název produktu: Katarína Millová: Psychologie celoživotního vývoje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií - Katarína Millová. Vývoj člověka se neomezuje pouze na dětství nebo dospívání. Lidé se mění a vyvíjejí v průběhu celého života. Tato monografie se zabývá různými teoriemi, které se snaží popsat a vysvětlit tyto změny, objevující se od narození až po smrt. Nezaměřuje se však pouze na vývojovou psychologii, ale uvažuje o celoživotním vývoji i v širších, například makrosociálních, souvislostech (změny v sociálním a historickém kontextu). Teoretické poznatky jsou podpořeny aplikací do vlastního výzkumu dlouhodobého vývoje člověka. V současnosti jde o jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí psychologie, která si určitě zaslouží pozornost nejenom z řad odborníků a studentů psychologie, ale i příbuzných oborů. Kniha se snaží alespoň částečně pokrýt současný nedostatek domácí i překladové literatury k této tematice. Publikace: Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií - Katarína Millová. Katarína MillováUvedení do moderních teoriíHOST 2012Kniha, čeština, 128 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.