Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kartografie PRAHA Praha

Knihy naučná literatura

Kartografie PRAHA Praha

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kartografie PRAHA Praha koupíte i tady

Specifikace Kartografie PRAHA Praha

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 37 Kč

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa kl ... a dál?

Produkt Kartografie PRAHA Praha

Kartografie PRAHA Praha - parametry

Název produktu: Kartografie PRAHA Praha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti apod. Výřezy plánů center měst poskytují podrobnější představu o turistické infrastruktuře a kulturních zajímavostech proplouvaných měst. Doprovodný text s popisem toku charakterizuje postupně průběh toku řeky s odkazem na mapu. Zdůrazňuje nebezpečná místa nebo upozorňuje na zajímavosti nejbližšího okolí řeky. Součástí textové části jsou i důležitá telefonní čísla (Policie ČR, Hasiči, Zdravotní záchranná služba apod.), odkazy na nejvýznamnější kulturně historické zajímavosti v okolí řeky a popis turisticky zajímavých míst. Podrobný plán města v měřítku 1: 20 000. Mapová strana obsahuje všechny důležité prvky pro kvalitní orientaci ve městě; aktuální stav městské hromadné dopravy, důležité instituce, kulturní památky, vybavenost pro motoristy a mnoho dalšího. Zadní strana pak obsahuje kromě nezbytného rejstříku také podrobný plán historického centra v měřítku 1 : 10 000, podrobné plánky Pražského hradu a Karlova mostu a důležité kontakty (informační centra, policie, záchranná služba, ...). Plán centra města v měřítku 1 : 15 000, oboustranný.V přehledném mapové podkladu jsou kromě silniční sítě vyznačeny i turistické zajímavosti všeho druhu, piktogramy památek a vysvětlivky. Na rubové straně najdete plánek metra, mapu Pražského hradu s názvy částí, turistické informace a rejstřík ulic. Vodácká mapa Vltavy v měřítku 1:50 000 od Vyššího Brodu do Hluboké nad Vltavou. Obsahuje mapu toku, plány měst Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou a České Budějovice, schémata jezů, vodácké informace, popis turistických zajímavostí. Praha plán středu města - plán středu města 1:15 000 - Kartografie PRAHA - Jazyk: CZ - Vazba: Mapa - ISBN: 80-7011-921-7 - Mapa


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.