Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kartografie PRAHA Nejkrásnější horské silnice Slovenska

Knihy

Kartografie PRAHA Nejkrásnější horské silnice Slovenska

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Čtvrté pokračování volné řady průvodců po horských silnicích Evropy nás zavede k našim východním sousedům, na Slovensko. Hornatá a lesnatá země, s malebnou přírodou a pestrou historií každoročně přiláká mnoho návštěvníků z České republiky. Náš průvodce si klade za cíl jim cestu po silnicích, nejen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kartografie PRAHA Nejkrásnější horské silnice Slovenska koupíte i tady

Specifikace Kartografie PRAHA Nejkrásnější horské silnice Slovenska

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 187 Kč

Čtvrté pokračování volné řady průvodců po horských silnicích Evropy nás zavede k našim východním sousedům, na Slovensko. Hornatá a lesnatá země, s malebnou přírodou a pestrou historií každoročně přilá ... a dál?

Produkt Kartografie PRAHA Nejkrásnější horské silnice Slovenska

Kartografie PRAHA Nejkrásnější horské silnice Slovenska - parametry

Název produktu: Kartografie PRAHA Nejkrásnější horské silnice Slovenska
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Čtvrté pokračování volné řady průvodců po horských silnicích Evropy nás zavede k našim východním sousedům, na Slovensko. Hornatá a lesnatá země, s malebnou přírodou a pestrou historií každoročně přiláká mnoho návštěvníků z České republiky. Náš průvodce si klade za cíl jim cestu po silnicích, nejen slovenských hor, zpříjemnit a přiblížit jim okolní rázovitou krajinu i její obyvatele. Patnáct kapitol průvodce nás provede nejzajímavějšími cestami od Bratislavy až po Vihorlat. Trasy jsou vedeny pozoruhodnými horskými a přírodními sceneriemi, ať už na severu v Malé a Velké Fatře, ve středním Slovensku okolo Poľany nebo v podhůří Vysokých Tater. Každá kapitola je bohatě ilustrována fotografiemi a doplněna mapou a praktickými informacemi na cestu. Tato edice obsahuje i další tituly, které popisují nejkrásnější silnice v různých destinacích. Co takhle koupit je všechny najednou? NEJKRÁSNĚJŠÍ ALPSKÉ SILNICE NEJKRÁSNĚJŠÍ HORSKÉ SILNICE RAKOUSKA A NĚMECKA NEJKRÁSNĚJŠÍ HORSKÉ SILNICE K JADRANU

NEJKRÁSNĚJŠÍ HORSKÉ SILNICE SLOVENSKA Komentář: Tato edice obsahuje i další tituly, které popisují nejkrásnější silnice v různých destinacích. Co takhle koupit je všechny najednou? NEJKRÁSNĚJŠÍ ALPSKÉ SILNICE NEJKRÁSNĚJŠÍ HORSKÉ SILNICE RAKOUSKA A NĚMECKA NEJKRÁSNĚJŠÍ HORSKÉ SILNICE K JADRANU NEJKRÁSNĚJŠÍ HORSKÉ SILNICE SLOVENSKA Průvodce textově i obrazově zachycující nejkrásnější horské silnice Slovenska, jejich okolí a nejrůznější místní zajímavosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.