Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kartografie PRAHA, a. s. Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Kartografie PRAHA, a. s. Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Sešítový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia, 3. vydání. Další díl edice sešitových školních atlasů, které jsou určeny pro výuku zeměpisu na základních školách a víceletých gymnáziích. Atlas Asie doplňuje Školní atlas světa, rozšiřuje jeho tématiku a některé jevy a charakteristiky kontinentu prezentuje na podrobnějších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kartografie PRAHA, a. s. Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Kartografie PRAHA, a. s. Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 58 Kč

sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia Zeměpisná učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia, seznamuje přehledným a pochopitelným způsobem žáky s nejdůležitějšími zeměpisnými fakty o asijském ... a dál?

Produkt Kartografie PRAHA, a. s. Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kartografie PRAHA, a. s. Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Kartografie PRAHA, a. s. Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sešítový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia, 3. vydání. Další díl edice sešitových školních atlasů, které jsou určeny pro výuku zeměpisu na základních školách a víceletých gymnáziích. Atlas Asie doplňuje Školní atlas světa, rozšiřuje jeho tématiku a některé jevy a charakteristiky kontinentu prezentuje na podrobnějších mapách. Světadíl je na mapách představen po všech stránkách (příroda, obyvatelstvo, historie, hospodářství). V atlase jsou zařazeny cvičné strany k hravému a oddychovému procvičování učiva vytvořením vlastní mapy. Podle vhodně volených otázek může žák samostatně do mapy popisovat důležité názvy a pojmy. Další otázky pak mohou vymýšlet sami učitelé. Nová je fotografická příloha „Foto-toulky“, dokumentující přírodu a život kontinentu. Učitelé i žáci také jistě ocení novou stránku s názvem „Co se pěstuje v Asii“ s ilustracemi a popisem méně známých hospodářských plodin. Atlas je schválen jako učebnice MŠMT. Ve třetím vydání, kterému byla doložka MŠMT prodloužena do roku 2017 byly především aktualizovány veškeré mapové i statistické údaje. Publikace: Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia /STARÁ KARTA/. Zeměpisná učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia,

seznamuje přehledným a pochopitelným způsobem žáky s

nejdůležitějšími zeměpisnými fakty o asijském kontinentu.

(schválilo MšMT čj. 17348/2005-22 dne 10.6.2005) Publikace: Asie sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia /STARÁ KARTA/.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.