Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková, Gerhard Wa...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková, Gerhard Wa...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková;Gerhard Waberžinek. Lékaři Neurologické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové v publikaci věnované speciální neurologii poskytují přehled o klinickém obrazu, diagnostice, léčbě i prevenci cévních mozkových příhod, cévních onemocnění míchy, nádorů mozku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková, Gerhard Wa...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 281 Kč

Publikace: Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková;Gerhard Waberžinek. Lékaři Neurologické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové v publikaci věnované speciální neurologii poskytují přehled o klinickém obrazu, diagnostice, léčbě i prevenci cévních mozkových příhod, cévních onemocnění míchy, nádorů mozku a míchy, kraniocerebrálních poranění a úrazů páteře a míchy. Dále seznamují s problematikou epilepsie, neuroinfekcí, demyelizačních onemocnění CNS a PNS, informují o degenerativních chorobách, » ... a dál?

Produkt Karolinum Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková, Gerhard Wa...

Karolinum Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková, Gerhard Wa... - parametry

Název produktu: Karolinum Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková, Gerhard Wa...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 281 Kč
Maximální cena: 401 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková;Gerhard Waberžinek. Lékaři Neurologické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové v publikaci věnované speciální neurologii poskytují přehled o klinickém obrazu, diagnostice, léčbě i prevenci cévních mozkových příhod, cévních onemocnění míchy, nádorů mozku a míchy, kraniocerebrálních poranění a úrazů páteře a míchy. Dále seznamují s problematikou epilepsie, neuroinfekcí, demyelizačních onemocnění CNS a PNS, informují o degenerativních chorobách, vývojových onemocněních, postižení periferního nervového systému, o onemocněních nervosvalového přenosu a kosterního svalstva. Publikace dále pojednává např. o algických syndromech vertebrogenních a diskopatiích, o migrénách a ostatních primárních bolestech hlavy či kraniálních neuralgiích, ale také o neurologii pracovního prostředí. Publikace: Základy speciální neurologie - Dagmar Krajíčková;Gerhard Waberžinek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.