Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farm...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farm...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farmakologie - Dagmar Lincová;Drahomíra Mišeková;Hasan Farghali;Jindřich Čepelík;Josef Šedivý;Norbert Gaier. Skripta určená posluchačům 1. lékařské fakulty UK pro studium farmakologie jsou rozděleny do pěti základních částí. První kapitola se zabývá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farm...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

Publikace: Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farmakologie - Dagmar Lincová;Drahomíra Mišeková;Hasan Farghali;Jindřich Čepelík;Josef Šedivý;Norbert Gaier. Skripta určená posluchačům 1. lékařské fakulty UK pro studium farmakologie jsou rozděleny do pěti základních částí. První kapitola se zabývá Zákonem o léčivech, základními pojmy, registrací léčivých přípravků a léčiv a rovněž rolí Státního ústavu pro kontrolu léčiv a etických komisí. Ve druhé části jsou vedle seznámení se strukturou » ... a dál?

Produkt Karolinum Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farm...

Karolinum Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farm... - parametry

Název produktu: Karolinum Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farm...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 156 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farmakologie - Dagmar Lincová;Drahomíra Mišeková;Hasan Farghali;Jindřich Čepelík;Josef Šedivý;Norbert Gaier. Skripta určená posluchačům 1. lékařské fakulty UK pro studium farmakologie jsou rozděleny do pěti základních částí. První kapitola se zabývá Zákonem o léčivech, základními pojmy, registrací léčivých přípravků a léčiv a rovněž rolí Státního ústavu pro kontrolu léčiv a etických komisí. Ve druhé části jsou vedle seznámení se strukturou současného Českého lékopisu uvedeny základy nezbytné zejména pro formální stránku lékařské preskripce. Třetí část textu obsahuje soubor farmakokinetických úloh, výrazně zaměřených na praktickou aplikaci. Nejrozsáhlejší je pak čtvrtá kapitola, která přináší soubor testů z nejdůležitějších farmakologických témat - správné odpovědi jsou zařazeny na konci knihy. Publikace: Základy receptury, příklady z farmakokinetiky a testy z farmakologie - Dagmar Lincová;Drahomíra Mišeková;Hasan Farghali;Jindřich Čepelík;Josef Šedivý;Norbert Gaier.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.