Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Základy ošetřovatelství

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Základy ošetřovatelství cena od 0 Kč

Karolinum Základy ošetřovatelství

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové doplněné vydání učebnice ošetřovatelství popisuje nejpotřebnější úkony, které musí znát každá zdravotní sestra. První část se zabývá současným ošetřovatelstvím, prvním kontaktem zdravotníka s pacientem, komunikací, potřebami v ošetřovatelství, bolestí v ošetřovatelství, domácí péčí, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Karolinum Základy ošetřovatelství - parametry

Název produktu: Karolinum Základy ošetřovatelství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové doplněné vydání učebnice ošetřovatelství popisuje nejpotřebnější úkony, které musí znát každá zdravotní sestra. První část se zabývá současným ošetřovatelstvím, prvním kontaktem zdravotníka s pacientem, komunikací, potřebami v ošetřovatelství, bolestí v ošetřovatelství, domácí péčí, asistenční službou, paliativní, hospicovou a respitní péčí v České republice a dobrovolnictvím v nemocnicích. Druhá část zahrnuje výklad těchto otázek:

dezinfekce a sterilizace, sledování vybraných životně důležitých funkcí, odběry biologického materiálu, léky a způsoby jejich podávání, aplikace infúzí, aplikace transfúzních přípravků, vybrané ošetřovatelské postupy, péče o nemocné v období přípravy na operaci a v období pooperačním, anestezie z pohledu ošetřovatelství, dietoterapie - léčebná výživa, ošetřovatelství v pediatrii, rehabilitační ošetřovatelství, ošetřovatelství v péči o dlouhodobě nemocné. rok vydání: 2006 počet stran: 353 Nové učební texty ošetřovatelství, v nichž jsou popsány nejčastější, a tudíž nejpotřebnější úkony, které musí znát každá...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.