Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian, Miroslav ...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian, Miroslav ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Nově koncipovaný učební text, jehož autoři působí jako soudní znalci a vysokoškolští učitelé Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, splňuje svým obsahem nejen požadavek na kvalitní studijní materiál pro všechny studenty lékařství, ale může se stát i cenným východiskem pro další ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian, Miroslav ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 98 Kč

Nově koncipovaný učební text, jehož autoři působí jako soudní znalci a vysokoškolští učitelé Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, splňuje svým obsahem nejen požadavek na kvalitní studijní materiál pro všechny studenty lékařství, ale může se stát i cenným východiskem pro další specializace, jejichž perspektiva se otevřela po vstupu České republiky do Evropské unie (Forensic Science, Forensic Dentistry). Skripta by měla být přechodem mezi současnou náplní výuky » ... a dál?

Produkt Karolinum Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian, Miroslav ...

Karolinum Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian, Miroslav ... - parametry

Název produktu: Karolinum Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian, Miroslav ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 134 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nově koncipovaný učební text, jehož autoři působí jako soudní znalci a vysokoškolští učitelé Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, splňuje svým obsahem nejen požadavek na kvalitní studijní materiál pro všechny studenty lékařství, ale může se stát i cenným východiskem pro další specializace, jejichž perspektiva se otevřela po vstupu České republiky do Evropské unie (Forensic Science, Forensic Dentistry).

Skripta by měla být přechodem mezi současnou náplní výuky soudního lékařství v rámci studia stomatologie a snahou o sjednocení pojetí výuky forenzní problematiky v zubním lékařství v zemích EU. Zpracovávají následující oblasti: forenzní etiku a lékařskou odpovědnost, vztahy lékaře a trestního práva, soudnělékařské aspekty vyšetření, případy konkrétních poranění či zdravotní a forenzní aspekty zneužívání legálních drog; nejrozsáhlejší část textu je věnována identifikaci osob v soudnělékařské praxi. Publikace: Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian;Miroslav Dvořák. Učební text určený studentům Lékařské fakulty v Plzni poskytuje

základní poznatky týkající se aplikace informací ze stomatologie

pro potřebu práva a soudů. Autoři např. seznamují s principy

forenzního přístupu lékaře k vyšetření zraněného pacienta, se

základními povinnostmi lékaře při poskytování zdravotní péče,

informují o aspektech hodnocení závažnosti a mechanismu vzniku

poranění pro orgány činné v trestním řízení, o postupu lékaře při

úmrtí osoby a seznamují s principy identifikace osob v

soudnělékařské praxi. Publikace: Základy forenzního zubního lékařství - Jan Kilian;Miroslav Dvořák.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.