Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Vybrané kapitoly z perinatologie - Vladimír Fuchs a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Vybrané kapitoly z perinatologie - Vladimír Fuchs a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vybrané kapitoly z perinatologie - Helena Tomášová;Miloš Černý;Petr Zoban;Vladimír Fuchs. Autoři vědecké publikace se věnují třem základním oblastem perinatální mediciny: období nitroděložního vývoje nového jedince (část porodnická), období prvních dnů po porodu (část neonatologická) a problematice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Vybrané kapitoly z perinatologie - Vladimír Fuchs a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 245 Kč

Autoři vědecké publikace se věnují třem základním oblastem perinatální mediciny: období nitroděložního vývoje nového jedince (část porodnická), období prvních dnů po porodu (část neonatologická) a pro ... a dál?

Produkt Karolinum Vybrané kapitoly z perinatologie - Vladimír Fuchs a kol.

Karolinum Vybrané kapitoly z perinatologie - Vladimír Fuchs a kol. - parametry

Název produktu: Karolinum Vybrané kapitoly z perinatologie - Vladimír Fuchs a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vybrané kapitoly z perinatologie - Helena Tomášová;Miloš Černý;Petr Zoban;Vladimír Fuchs. Autoři vědecké publikace se věnují třem základním oblastem perinatální mediciny: období nitroděložního vývoje nového jedince (část porodnická), období prvních dnů po porodu (část neonatologická) a problematice vrozených vývojových vad. Publikace obsahuje i údaje o historickém vývoji oboru perinatologie. Publikace: Vybrané kapitoly z perinatologie - Helena Tomášová;Miloš Černý;Petr Zoban;Vladimír Fuchs. Perinatologie patří k oborům, které udělaly v posledních desetiletích největší pokrok v oblasti medicíny jak po stránce teoretické, tak v praktické aplikaci. Proto autoři zvolili ke svým sdělením vybrané kapitoly; jejich porodnická část navazuje také na monografii o orgánových onemocněních v těhotenství jednoho z autorů (V. Fuchs: Nemoci v těhotenství).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.