Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury - Jiří Kössl, Jan Štumbauer, Marek Waic

Knihy

Karolinum Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury - Jiří Kössl, Jan Štumbauer, Marek Waic cena od 0 Kč

Karolinum Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury - Jiří Kössl, Jan Štumbauer, Marek Waic

Hodnocení: 1x
  • 4

Vážení čtenáři, předložený text není ani nemůže být vyčerpávajícím zpracováním dějin tělesné kultury. Je prvním krokem k novému, ucelenému a pokud možno objektivnímu zpracování dějin tělesné kultury, krokem k cestě, která bude při omezených personálních, finančních a technických možnostech české historiografie ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Karolinum Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury - Jiří Kössl, Jan Štumbauer, Marek Waic - parametry

Název produktu: Karolinum Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury - Jiří Kössl, Jan Štumbauer, Marek Waic
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vážení čtenáři, předložený text není ani nemůže být vyčerpávajícím zpracováním dějin tělesné kultury. Je prvním krokem k novému, ucelenému a pokud možno objektivnímu zpracování dějin tělesné kultury, krokem k cestě, která bude při omezených personálních, finančních a technických možnostech české historiografie tělesné kultury ještě dlouhá a pracná. Snažili jsme se vybrat ty okruhy problémů z historie tělesné kultury, které jsou podle našeho názoru nejdůležitější a pokusili jsme se je spojit do tématicky logických celků, které do jisté míry odpovídají i zkoušeným okruhům otázek. Hlavním kritériem při členění textu pro nás byla jeho srozumitelnost. Omezený rozsah skript nám neumožnil vysvětlit všechny souvislosti vývoje tělesné kultury, ani její vazby na širší společenské dění v konkrétních historických podmínkách. Proto chceme upozornit na to, že podmínkou pro skutečný úspěch u zkoušky je soustavná návštěva přednášek a seminářů z dějin tělesné kultury, jejichž náplň doplní omezené možnosti předloženého textu. Jiří Kössl, Jan Štumbauer, Marek Waic Publikace: Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury - Jiří Kössl; Jan Štumbauer; Marek Waic. Třetí vydání učebního textu pro posluchače FTVS UK. Publikace

obsahuje základní údaje z dějin tělesné výchovy od starověkých

civilizací a antického Řecka až do konce 20. století a samostatné

zpracování světových a českých dějin tělesné kultury. Publikace: Vybrané kapitoly z dějin tělesné kultury - Jiří Kössl; Jan Štumbauer; Marek Waic.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.