Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologi...

Knihy

Karolinum Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologi...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologie, geografické medicíny a balneografie - Eduard Kočárek. Učební text je určen těm posluchačům lékařských fakult, kteří studují geografickou medicínu a balneogeografii. Obsahuje témata týkající se např. geograficky a geologicky významných faktorů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologi...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 82 Kč

Publikace: Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologie, geografické medicíny a balneografie - Eduard Kočárek. Učební text je určen těm posluchačům lékařských fakult, kteří studují geografickou medicínu a balneogeografii. Obsahuje témata týkající se např. geograficky a geologicky významných faktorů ovlivňujících zdravotní stav člověka, využití map v medicíně, přírodních katastrof a ochrany obyvatel, radonového rizika a jeho mapování na území ČR. Autor dále představuje terapeutické » ... a dál?

Produkt Karolinum Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologi...

Karolinum Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologi... - parametry

Název produktu: Karolinum Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologi...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 82 Kč
Maximální cena: 82 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologie, geografické medicíny a balneografie - Eduard Kočárek. Učební text je určen těm posluchačům lékařských fakult, kteří studují geografickou medicínu a balneogeografii. Obsahuje témata týkající se např. geograficky a geologicky významných faktorů ovlivňujících zdravotní stav člověka, využití map v medicíně, přírodních katastrof a ochrany obyvatel, radonového rizika a jeho mapování na území ČR. Autor dále představuje terapeutické využití přírodních léčivých zdrojů, přináší přehled lázní v ČR a informuje o preventivní ochraně podzemních vod a přírodních léčivých zdrojů. V závěru textu jsou podány základy cestovní medicíny s uvedením zdravotních rizik při cestách do zahraničí. Publikace: Vědy o Zemi a medicína - Vybrané kapitoly z lékařské geologie, geografické medicíny a balneografie - Eduard Kočárek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.