Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekul...

Knihy

Karolinum Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekul...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekulární dynamiky - Ivo Nezbeda;Jiří Kolafa;Miroslav Kotrla. Druhé doplněné vydání učebního textu pro posluchače Matematicko-fyzikální fakulty UK obsahuje kapitoly, které se věnují základním pojmům a definicím, základům molekulární dynamiky, základům ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekul...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

Publikace: Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekulární dynamiky - Ivo Nezbeda;Jiří Kolafa;Miroslav Kotrla. Druhé doplněné vydání učebního textu pro posluchače Matematicko-fyzikální fakulty UK obsahuje kapitoly, které se věnují základním pojmům a definicím, základům molekulární dynamiky, základům metody Monte Carlo, měřením, realizaci pseudoexperimentu simulace v jiných souborech, dále speciálním metodám a systémům, kinetickým veličinám a časově závislým systémy, kvantové simulaci; obsahuje » ... a dál?

Produkt Karolinum Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekul...

Karolinum Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekul... - parametry

Název produktu: Karolinum Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekul...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekulární dynamiky - Ivo Nezbeda;Jiří Kolafa;Miroslav Kotrla. Druhé doplněné vydání učebního textu pro posluchače Matematicko-fyzikální fakulty UK obsahuje kapitoly, které se věnují základním pojmům a definicím, základům molekulární dynamiky, základům metody Monte Carlo, měřením, realizaci pseudoexperimentu simulace v jiných souborech, dále speciálním metodám a systémům, kinetickým veličinám a časově závislým systémy, kvantové simulaci; obsahuje dále příklady ke studiu a dodatky. Publikace: Úvod do počítačových simulací - Metody Monte Carlo a molekulární dynamiky - Ivo Nezbeda;Jiří Kolafa;Miroslav Kotrla.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.