Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské stu...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské stu...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské studium zdravotnických, paramedicínských a sociálních oborů - Petr Sucharda;Vladimír Pacovský. Učebnice je určena studentům nezdravotnických oborů jako základní informace o současné medicíně. Obsahuje kapitoly věnované tématům medicína a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské stu...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 117 Kč

Publikace: Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské studium zdravotnických, paramedicínských a sociálních oborů - Petr Sucharda;Vladimír Pacovský. Učebnice je určena studentům nezdravotnických oborů jako základní informace o současné medicíně. Obsahuje kapitoly věnované tématům medicína a zdravotnictví, pojetí současné medicíny, etika a medicína, zdraví a nemoc, diagnostika v klinické medicíně, intervence v klinické medicíně, struktura a formy zdravotnické pomoci, zdravotnická dokumentace a » ... a dál?

Produkt Karolinum Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské stu...

Karolinum Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské stu... - parametry

Název produktu: Karolinum Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské stu...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 117 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské studium zdravotnických, paramedicínských a sociálních oborů - Petr Sucharda;Vladimír Pacovský. Učebnice je určena studentům nezdravotnických oborů jako základní informace o současné medicíně. Obsahuje kapitoly věnované tématům medicína a zdravotnictví, pojetí současné medicíny, etika a medicína, zdraví a nemoc, diagnostika v klinické medicíně, intervence v klinické medicíně, struktura a formy zdravotnické pomoci, zdravotnická dokumentace a informační systémy v medicíně, posuzování kvality zdravotnické péče, ekonomika a medicína. Publikace: Úvod do medicíny - Učebnice pro bakalářské a magisterské studium zdravotnických, paramedicínských a sociálních oborů - Petr Sucharda;Vladimír Pacovský.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.