Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Ti druzí sportovci - Alice Němcová Tejkalová

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Ti druzí sportovci - Alice Němcová Tejkalová

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha představuje komparativní kvalitativní kritickou analýzu diskurzu zabývající se mediální stereotypizací a rámcováním vybraných událostí, v dobovém kontextu významných, ze sportu handicapovaných v letech 1948 - 2008. Události jsou v každém období sledovány ve čtyřech československých / českých denících. Odborné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89762

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Ti druzí sportovci - Alice Němcová Tejkalová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 171 Kč

Kniha představuje komparativní kvalitativní kritickou analýzu diskurzu zabývající se mediální stereotypizací a rámcováním vybraných událostí, v dobovém kontextu významných, ze sportu handicapovaných v letech 1948 - 2008. Události jsou v každém období sledovány ve čtyřech československých / českých denících. Odborné texty věnující se menšinovým tématům se obvykle zabývají mediálním zobrazením nerovností na základě genderu, etnika nebo sexuální orientace. Výzkum je pokusem rozšířit spektrum analyzovaných témat. » ... a dál?

Produkt Karolinum Ti druzí sportovci - Alice Němcová Tejkalová

Karolinum Ti druzí sportovci - Alice Němcová Tejkalová - parametry

Název produktu: Karolinum Ti druzí sportovci - Alice Němcová Tejkalová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha představuje komparativní kvalitativní kritickou analýzu diskurzu zabývající se mediální stereotypizací a rámcováním vybraných událostí, v dobovém kontextu významných, ze sportu handicapovaných v letech 1948 - 2008. Události jsou v každém období sledovány ve čtyřech československých / českých denících. Odborné texty věnující se menšinovým tématům se obvykle zabývají mediálním zobrazením nerovností na základě genderu, etnika nebo sexuální orientace. Výzkum je pokusem rozšířit spektrum analyzovaných témat. Základními východisky mu k tomu jsou teorie zabývající se diskurzem, mediální reprezentací sociálních skupin a rámcováním. Ti druzí sportovci - Alice Němcová Tejkalová od authora Alice Němcová Tejkalová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.