Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský, Vladimír Novotný, ...

Knihy

Karolinum Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský, Vladimír Novotný, ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský;Vladimír Novotný;Zdeněk Vilikus. Učební text určený pro studenty 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy seznamuje s problematikou tělovýchovného lékařství. Jednotlivé kapitoly představují jednak koncepci a organizaci tohoto lékařského odvětví, dále základní principy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský, Vladimír Novotný, ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 211 Kč

Publikace: Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský;Vladimír Novotný;Zdeněk Vilikus. Učební text určený pro studenty 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy seznamuje s problematikou tělovýchovného lékařství. Jednotlivé kapitoly představují jednak koncepci a organizaci tohoto lékařského odvětví, dále základní principy vyšetření sportovce a funkčního vyšetření v tělovýchovném lékařství, popsáno je i tělovýchovně-lékařské sledování, energetický metabolismus, vliv pohybové aktivity na lidský organismus či sportovní » ... a dál?

Produkt Karolinum Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský, Vladimír Novotný, ...

Karolinum Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský, Vladimír Novotný, ... - parametry

Název produktu: Karolinum Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský, Vladimír Novotný, ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 211 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský;Vladimír Novotný;Zdeněk Vilikus. Učební text určený pro studenty 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy seznamuje s problematikou tělovýchovného lékařství. Jednotlivé kapitoly představují jednak koncepci a organizaci tohoto lékařského odvětví, dále základní principy vyšetření sportovce a funkčního vyšetření v tělovýchovném lékařství, popsáno je i tělovýchovně-lékařské sledování, energetický metabolismus, vliv pohybové aktivity na lidský organismus či sportovní úrazy a úrazová zábrana. Publikace se rovněž věnuje zvláštním formám tělesné výchovy, regeneraci sportovců a jejich životnímu režimu. Aktuálními tématy pak jsou i problematika dopingu či zdravotní zajištění tělovýchovných akcí. Publikace: Tělovýchovné lékařství - Petr Brandejský;Vladimír Novotný;Zdeněk Vilikus.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.