Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická...

Knihy

Karolinum Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická cvičení pro studenty 1. LF UK a FPBT VŠCHT - Kolektiv;Petr Schneiderka. Učební text, který vznikl ve spolupráci mezi Fakultou potravinářské a biochemické technologie VŠCHT a 1. lékařskou fakultou UK, doplňuje praktickou výuku klinické biochemie. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 156 Kč

Publikace: Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická cvičení pro studenty 1. LF UK a FPBT VŠCHT - Kolektiv;Petr Schneiderka. Učební text, který vznikl ve spolupráci mezi Fakultou potravinářské a biochemické technologie VŠCHT a 1. lékařskou fakultou UK, doplňuje praktickou výuku klinické biochemie. První část vícesvazkového díla, v němž budou postupně popsána jednotlivá praktická cvičení z oboru klinické biochemie, seznamuje se základy práce v laboratoři a vybranými metodami, jako např. enzymové » ... a dál?

Produkt Karolinum Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická...

Karolinum Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická... - parametry

Název produktu: Karolinum Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická cvičení pro studenty 1. LF UK a FPBT VŠCHT - Kolektiv;Petr Schneiderka. Učební text, který vznikl ve spolupráci mezi Fakultou potravinářské

a biochemické technologie VŠCHT a 1. lékařskou fakultou UK,

doplňuje praktickou výuku klinické biochemie. První část

vícesvazkového díla, v němž budou postupně popsána jednotlivá

praktická cvičení z oboru klinické biochemie, seznamuje se základy

práce v laboratoři a vybranými metodami, jako např. enzymové reakce

pro stanovení substrátů a Warburgův optický test, kvalitativní a

semikvalitativní metody, příklady vyšetření při chorobách žaludku,

pankreatu a dvanáctníku, vybraná biochemická vyšetření při

chorobách krve atd. Publikace: Stanovení analytů v klinické biochemii - 1. část - Praktická cvičení pro studenty 1. LF UK a FPBT VŠCHT - Kolektiv;Petr Schneiderka. Publikace je určena především anglicky mluvícím studentům lékařských fakult, kteří se zajímají o sportovní medicínu, zátěžovou fyziologii a o funkční diagnostiku. Cílem skript je, mimo jiné, pomoci zahraničním studentům snadněji se etablovat v českém prostředí. Skripta obsahují popis nejrůznějších zátěžových testů. Zabývají se preskripcí pohybové aktivity pro zdravé i nemocné osoby. Obsahují kapitoly z funkční antropologie, dopingu, energetického metabolismu. Autoři se zabývají také využitím tabulkového procesoru v oboru sportovní medicíny. Texty využijí i studenti či odborníci podobného zaměření: v oborech tělesné výchovy a sportu, pracovního lékařství, preventivní kardiologie, funkční antropologie apod.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.