Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš

Knihy

Karolinum Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš. Studie čtenáři zprostředkovává málo známý institut podpůrné a soukromé žaloby a zamýšlí se nad problémem jeho případného zavedení v České republice. Nejprve rozebírá jeho historii v českých zemích a v evropských státech, v jejichž právních řádech je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 98 Kč

Publikace: Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš. Studie čtenáři zprostředkovává málo známý institut podpůrné a soukromé žaloby a zamýšlí se nad problémem jeho případného zavedení v České republice. Nejprve rozebírá jeho historii v českých zemích a v evropských státech, v jejichž právních řádech je institut soukromé žaloby zaveden. Na základě tohoto rozboru se zamýšlí nad smyslem obou žalob a konfrontuje je s českou právní úpravou. V poslední kapitole zvažuje možnost zavedení těchto institutů do českého » ... a dál?

Produkt Karolinum Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš

Karolinum Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš - parametry

Název produktu: Karolinum Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš. Studie čtenáři zprostředkovává málo známý institut podpůrné a soukromé žaloby a zamýšlí se nad problémem jeho případného zavedení v České republice. Nejprve rozebírá jeho historii v českých zemích a v evropských státech, v jejichž právních řádech je institut soukromé žaloby zaveden. Na základě tohoto rozboru se zamýšlí nad smyslem obou žalob a konfrontuje je s českou právní úpravou. V poslední kapitole zvažuje možnost zavedení těchto institutů do českého právního řádu. Publikace: Soukromá žaloba v trestním řízení - Gřivna Tomáš.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.