Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Mich...

Knihy

Karolinum Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Mich...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Michal. Učební text srovnává teoretickou koncepci dokonalého, racionálního rozhodování se skutečným rozhodováním lidského jednotlivce. Věnuje se především obecnému úvodu do problematiky - vymezuje základní pojmy, shrnuje dosavadní vývoj zkoumání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Mich...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 129 Kč

Publikace: Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Michal. Učební text srovnává teoretickou koncepci dokonalého, racionálního rozhodování se skutečným rozhodováním lidského jednotlivce. Věnuje se především obecnému úvodu do problematiky - vymezuje základní pojmy, shrnuje dosavadní vývoj zkoumání rozhodování, upozorňuje na vybrané metodologické potíže a zkoumá dokonalé rozhodování vyjádřené řadou formálních, normativních zásad. Shrnuje výsledky celé řady experimentů studujících lidské rozhodování. » ... a dál?

Produkt Karolinum Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Mich...

Karolinum Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Mich... - parametry

Název produktu: Karolinum Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Mich...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Michal. Učební text srovnává teoretickou koncepci dokonalého, racionálního rozhodování se skutečným rozhodováním lidského jednotlivce. Věnuje se především obecnému úvodu do problematiky - vymezuje základní pojmy, shrnuje dosavadní vývoj zkoumání rozhodování, upozorňuje na vybrané metodologické potíže a zkoumá dokonalé rozhodování vyjádřené řadou formálních, normativních zásad. Shrnuje výsledky celé řady experimentů studujících lidské rozhodování. Publikace je určena pro vysokoškolské kurzy zaměřené na lidské rozhodování, management apod. Poslouží i jako pomůcka pro úvahy o realističnosti modelů lidského rozhodování používaných v psychologii, ekonomii a dalších společenských vědách. Publikace: Rozhodování jednotlivce - teorie a skutečnost - Skořepa Michal.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.