Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Přírodní látky a jejich biologická aktivita - Lubomír Opletal, Věra Skřivanová

Knihy

Karolinum Přírodní látky a jejich biologická aktivita - Lubomír Opletal, Věra Skřivanová

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Přírodní látky a jejich biologická aktivita 2 - Využití látek pro ovlivnění fyziologických procesů hospodářských zvířat - Lubomír Opletal;Věra Skřivanová;editoři. Publikace shrnuje ve 14 kapitolách výsledky studia účinku přírodních látek (působících preventivně proti vývoji chorob hospodářských zvířat, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karolinum Přírodní látky a jejich biologická aktivita - Lubomír Opletal, Věra Skřivanová koupíte i tady

Specifikace Karolinum Přírodní látky a jejich biologická aktivita - Lubomír Opletal, Věra Skřivanová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 352 Kč

Monografie shrnuje ve 14 kapitolách a cca 620 stranách výsledky studia účinku přírodních látek (působících preventivně proti vývoji chorob hospodářských zvířat, terapeuticky a také toxicky) za posledn ... a dál?

Produkt Karolinum Přírodní látky a jejich biologická aktivita - Lubomír Opletal, Věra Skřivanová

Karolinum Přírodní látky a jejich biologická aktivita - Lubomír Opletal, Věra Skřivanová - parametry

Název produktu: Karolinum Přírodní látky a jejich biologická aktivita - Lubomír Opletal, Věra Skřivanová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 352 Kč
Maximální cena: 471 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Přírodní látky a jejich biologická aktivita 2 - Využití látek pro ovlivnění fyziologických procesů hospodářských zvířat - Lubomír Opletal;Věra Skřivanová;editoři. Publikace shrnuje ve 14 kapitolách výsledky studia účinku přírodních látek (působících preventivně proti vývoji chorob hospodářských zvířat, terapeuticky a také toxicky) za posledních přibližně 20 let v Evropě, USA a v Asii a jejich legislativy především v EU. Jednotlivé kapitoly jsou zpracovány autory pracujícími v oblastech zabývajících se výzkumem přírodních látek, jejich pozitivními i negativními vlastnostmi na hospodářská zvířata (a zčásti člověka, jsou-li součástí finálních potravin), možnostmi stanovení a ovlivnění jejich obsahu v krmivu a v dalších produktech.Monografie pojednává o legislativních aspektech doplňkových látek přírodního původu, antibiotických stimulátorech růstu a jejich alternativách, metabolitech rostlin, hub a některých mikroorganismů a jejich derivátech jako náhradě antibiotických stimulátorů růstu hospodářských zvířat, významu kyseliny fytové ve výživě zvířat a lidí, antiinvazních látkách přírodního původu jako preventivním faktoru v ontogenezi zvířat, nových a netradičních přírodních surovinách ve výživě zvířat, o probiotikách, prebiotikách a synbiotikách a možnostech jejich využití, přírodních antinutričních a toxických látkách v krmivovém a potravním řetězci, nežádoucích fungálních metabolitech a průmyslových metodách jejich eliminace, látkách přírodního původu potenciálně ovlivňujících reprodukci prasat a o perspektivách využití přírodních látek v 21. století. Publikace: Přírodní látky a jejich biologická aktivita 2 - Využití látek pro ovlivnění fyziologických procesů hospodářských zvířat - Lubomír Opletal;Věra Skřivanová;editoři.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.