Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studen...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studen...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studenty magisterského studia lékařství - Bohumil Seifert;Kolektiv. Učební text je určen pro studenty 1. LF UK. Představuje problematiku primární péče, praktického lékařství a všeobecné praxe, seznamuje s klinickými přístupy v praktickém lékařství, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studen...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 117 Kč

Publikace: Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studenty magisterského studia lékařství - Bohumil Seifert;Kolektiv. Učební text je určen pro studenty 1. LF UK. Představuje problematiku primární péče, praktického lékařství a všeobecné praxe, seznamuje s klinickými přístupy v praktickém lékařství, nejčastějšími symptomy a jejich řešením v praxi, věnuje se otázce komunikace s pacientem, prevenci a podpoře zdraví, sleduje i principy hodnocení kvality, uplatnění vědy a výzkumu v primární péči a » ... a dál?

Produkt Karolinum Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studen...

Karolinum Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studen... - parametry

Název produktu: Karolinum Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studen...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 117 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studenty magisterského studia lékařství - Bohumil Seifert;Kolektiv. Učební text je určen pro studenty 1. LF UK. Představuje problematiku primární péče, praktického lékařství a všeobecné praxe, seznamuje s klinickými přístupy v praktickém lékařství, nejčastějšími symptomy a jejich řešením v praxi, věnuje se otázce komunikace s pacientem, prevenci a podpoře zdraví, sleduje i principy hodnocení kvality, uplatnění vědy a výzkumu v primární péči a popisuje také stáž studenta v ordinaci praktického lékaře. V textu jsou zařazeny rovněž příklady z praxe, kasuistiky a doplňující otázky. Publikace: Primární péče. Praktické lékařství - Výukový text pro studenty magisterského studia lékařství - Bohumil Seifert;Kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.