Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením ...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením z umělé výživy - Jiří Charvát;Milan Kvapil. Učební text je určen k praktickým cvičením z umělé výživy pro posluchače 2. lékařské fakulty UK. V obecné části seznamuje se základními pojmy a tematickými okruhy z oblasti výživy (malnutrice, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Publikace: Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením z umělé výživy - Jiří Charvát;Milan Kvapil. Učební text je určen k praktickým cvičením z umělé výživy pro posluchače 2. lékařské fakulty UK. V obecné části seznamuje se základními pojmy a tematickými okruhy z oblasti výživy (malnutrice, energetická potřeba, nutriční diagnostika, enterální a parenterální výživa, problematika umělé výživy v dětském věku ap.). Speciální část je věnována výživě u vybraných onemocnění (nádorová onemocnění, choroby » ... a dál?

Produkt Karolinum Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením ...

Karolinum Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením ... - parametry

Název produktu: Karolinum Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením z umělé výživy - Jiří Charvát;Milan Kvapil. Učební text je určen k praktickým cvičením z umělé výživy pro posluchače 2. lékařské fakulty UK. V obecné části seznamuje se základními pojmy a tematickými okruhy z oblasti výživy (malnutrice, energetická potřeba, nutriční diagnostika, enterální a parenterální výživa, problematika umělé výživy v dětském věku ap.). Speciální část je věnována výživě u vybraných onemocnění (nádorová onemocnění, choroby ledvin, mentální anorexie, gastroenterologická, plicní a kardiovaskulární onemocnění, cévní mozkové příhody, diabetes mellitus, poruchy imunitního systému), zabývá se i prevencí vzniku malnutrice. Publikace: Praktikum umělé výživy - Učební texty k praktickým cvičením z umělé výživy - Jiří Charvát;Milan Kvapil.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.