Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal, Marti...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal, Marti...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal;Martin Vízek. Tento učební text je určen jak pregraduálním, tak postgraduálním studentům lékařství, kteří se zabývají výzkumem oběhového ústrojí. Obsahuje úhrn současných znalostí o změnách funkcí odpovědných za příznaky, rozvoj a následky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78309

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal, Marti...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 150 Kč

Publikace je určena především těm studentům lékařství, kteří se zabývají výzkumem oběhového ústrojí.Obsahují úhrn současných znalostí o změnách funkcí odpovědných za příznaky, rozvoj a následky kardiovaskulárních chorob. ... a dál?

Produkt Karolinum Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal, Marti...

Karolinum Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal, Marti... - parametry

Název produktu: Karolinum Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal, Marti...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal;Martin Vízek. Tento učební text je určen jak pregraduálním, tak postgraduálním studentům lékařství, kteří se zabývají výzkumem oběhového ústrojí. Obsahuje úhrn současných znalostí o změnách funkcí odpovědných za příznaky, rozvoj a následky kardiovaskulárních chorob. Autoři představují otázku adaptace srdce na zátěž, popisují vrozené srdeční vady, vady chlopenní, aterosklerózu, ischemii myokardu, poruchy srdečního rytmu, věnují se hypertenzi, cirkulačnímu šoku, cirkulačnímu selhání, poruchám periferní cirkulace, patofyziologii krevního oběhu, funkčnímu vyšetření v kardiologii a informují o principech kardiochirurgické léčby. Jedna z kapitol upozorňuje na možnost experimentálního přístupu k dosud nevyřešeným problémům, a proto se věnuje též experimentálním metodám v kardiologii. Publikace: Patologická fyziologie srdce a cév - Bohuslav Ošťádal;Martin Vízek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.