Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan, Trunečko...

Knihy

Karolinum Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan, Trunečko...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan;Trunečková Ludmila. "Učební text se zabývá novými technologiemi a produkty v oblasti mediální komunikace a vlivem, který měl jejich vývoj v posledních letech na metody žurnalistické práce, zejména na poli shromažďování informací. První část ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan, Trunečko...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 140 Kč

Publikace: Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan;Trunečková Ludmila. "Učební text se zabývá novými technologiemi a produkty v oblasti mediální komunikace a vlivem, který měl jejich vývoj v posledních letech na metody žurnalistické práce, zejména na poli shromažďování informací. První část ""Novinářské zdroje a internet"" pojednává o informacích dostupných online na webu. Podává přehled archivů a databází veřejné správy, přináší příklady využití soukromých zdrojů, zdrojů » ... a dál?

Produkt Karolinum Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan, Trunečko...

Karolinum Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan, Trunečko... - parametry

Název produktu: Karolinum Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan, Trunečko...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan;Trunečková Ludmila. "Učební text se zabývá novými technologiemi a produkty v oblasti mediální komunikace a vlivem, který měl jejich vývoj v posledních letech na metody žurnalistické práce, zejména na poli shromažďování informací. První část ""Novinářské zdroje a internet"" pojednává o informacích dostupných online na webu. Podává přehled archivů a databází veřejné správy, přináší příklady využití soukromých zdrojů, zdrojů nestátních neziskových organizací a organizací mezinárodních. Samostatná kapitola je věnována moderním vyhledávačům, které významně ovlivňují způsob vyhledávání a zpracování informací. Druhá část ""Tisková agentura jako zdroj"" se zaměřuje na tradičního poskytovatele zpráv pro novináře a média. Vysvětluje proces transformace České tiskové kanceláře po roce 1989 a popisuje, jak tato agentura přizpůsobuje své služby proměňujícímu se prostředí digitálních médií a multimédií." Publikace: Novinář a jeho zdroje v digitální éře - Šmíd Milan;Trunečková Ludmila.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.