Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Č...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Č...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa - Marek Waic. Monografie Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československu se zabývá vznikem a vývojem vybraných německých tělovýchovných, sportovních, skautských a turistických spolků v českých zemích a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Č...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Monografie Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československu se zabývá vznikem a vývojem vybraných německých tělovýchovných, sportovních, skautských a turistických spolků v českých zemích a Československu. Zahrnuje časové období od 60. let 19 st. do roku 1938. Její autoři se zabývají mírou přispění jednotlivých organizací německým národně emancipačním snahám, jejich vztahy s českými spolky a vazbami s rakouskými i říšskoněmeckými organizacemi v kontextu vývoje české i německé politiky a » ... a dál?

Produkt Karolinum Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Č...

Karolinum Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Č... - parametry

Název produktu: Karolinum Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Č...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa - Marek Waic. Monografie Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československu se zabývá vznikem a vývojem vybraných německých tělovýchovných, sportovních, skautských a turistických spolků v českých zemích a Československu. Zahrnuje časové období od 60. let 19 st. do roku 1938. Její autoři se zabývají mírou přispění jednotlivých organizací německým národně emancipačním snahám, jejich vztahy s českými spolky a vazbami s rakouskými i říšskoněmeckými organizacemi v kontextu vývoje české i německé politiky a státoprávních změn po vzniku Československé republiky. Dále se zaměřili na vlastní náplň činnosti těchto spolků. Publikace: Německé tělovýchovné a sportovní spolky v českých zemích a Československa - Marek Waic.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.