Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions

Knihy

Karolinum Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha obsahuje texty přednášek, které proběhly na půdě Francouzského institutu v Praze v průběhu roku 2007. Přednášky se konaly v rámci cyklu nazvaného "Rozumět světu", jehož cílem je představovat hlavní trendy francouzské veřejné debaty v České republice. V tomto roce byl přednáškový cyklus věnován ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 209 Kč

Tato kniha obsahuje texty přednášek, které proběhly na půdě Francouzského institutu v Praze v průběhu roku 2007. Přednášky se konaly v rámci cyklu nazvaného "Rozumět světu", jehož cílem je představovat hlavní trendy francouzské veřejné debaty v České republice. V Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions à l´heure de la mondialisation - Pierre Rosanvallon, Élie Cohen, Danièle Hervieu-Léger, Abdalwahab Meddeb, Pascal Bruckner, Pierre Hassner od authora Pierre Rosanvallon, Élie Cohen, » ... a dál?

Produkt Karolinum Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions

Karolinum Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions - parametry

Název produktu: Karolinum Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha obsahuje texty přednášek, které proběhly na půdě Francouzského institutu v Praze v průběhu roku 2007. Přednášky se konaly v rámci cyklu nazvaného "Rozumět světu", jehož cílem je představovat hlavní trendy francouzské veřejné debaty v České republice. V tomto roce byl přednáškový cyklus věnován tématu budoucnosti národa a náboženství. Jsme svědky zanikání, trvání, anebo obrody těchto tradičních rámců našeho kolektivního života? Na otázku, jež má z hlediska našich společností ústřední význam, odpovídalo několik význačných osobností francouzského intelektuálního života. (přednášky pronesené ve Francouzském institutu v Praze v roce 2007 v rámci cyklu Rozumět světu = Nations et religions à l’heure de la mondialisation : conférences présentées à l’Institut français de Prague en 2007 dans le cadre du cycle Intelligence du monde) Tato kniha obsahuje texty přednášek, které proběhly na půdě Francouzského institutu v Praze v průběhu roku 2007. Přednášky se konaly v rámci cyklu nazvaného "Rozumět světu", jehož cílem je představovat hlavní trendy francouzské veřejné debaty v České republice. V Národ a náboženství v době globalizace/Nations et religions à l´heure de la mondialisation - Pierre Rosanvallon, Élie Cohen, Danièle Hervieu-Léger, Abdalwahab Meddeb, Pascal Bruckner, Pierre Hassner od authora Pierre Rosanvallon, Élie Cohen, Danièle Hervieu-Léger, Abdalwahab Meddeb, Pascal Bruckner, Pierre Hassner a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.