Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk. Učebnice kardiovaskulární chirurgie je rozdělena do dvou částí. První oddíl je věnován kardiochirurgii - autoři mj. popisují předoperační přípravu, pooperační péči, diagnostiku a léčbu vrozených srdečných vad, léčbu chlopenních vad, diagnostiku a léčbu ischemické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85897

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

Učebnice kardiovaskulární chirurgie je rozdělena do dvou částí. První část je věnována kardiochirurgii. Autoři mj. popisují předoperační přípravu, pooperační péči, diagnostiku a léčbu vrozených srdečných vad, léčbu chlopenních vad, diagnostiku a léčbu ischemické choroby srdeční, onemocnění hrudní aorty, pedikardu, nádory srdeční, poranění srdce a velkých cév, chirurgii dysritmií a transplantaci srdce. Druhá část je věnovaná cévní chirurgii a obsahuje kapitoly o ischemickém postižení mozku, postižení tepen horních » ... a dál?

Produkt Karolinum Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk

Karolinum Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk - parametry

Název produktu: Karolinum Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk. Učebnice kardiovaskulární chirurgie je rozdělena do dvou částí. První oddíl je věnován kardiochirurgii - autoři mj. popisují předoperační přípravu, pooperační péči, diagnostiku a léčbu vrozených srdečných vad, léčbu chlopenních vad, diagnostiku a léčbu ischemické choroby srdeční, onemocnění hrudní aorty, perikardu, nádory srdeční, poranění srdce a velkých cév, chirurgii dysrytmií a transplantaci srdce. Druhá část je věnována cévní chirurgii a obsahuje kapitoly o ischemickém postižení mozku, postižení tepen horních končetin, viscerálních, ledvinných a dolních končetin, tepenných výdutích, vaskulogenní impotenci, onemocněních žil dolních končetin, arteriovenózních píštělích, poraněních cév a cévních přístupech pro hemodialýzu. Publikace: Kardiovaskulární chirurgie - Ivan Vaněk. 1. Předoperační příprava - J. Krištof 2. Pooperační péče - M Stříteský 3. Vrozené srdeční vady - J. Lindner 4. Onemocnění srdečních chlopní - I. Miler 5. Ischemická choroba srdeční - M Semrad 6. Onemocnění hrudní aorty - I. Vaněk 7. Onemocnění perikardu - M. Setina 8. Nádory srdce - M. Setina 9. Poranění srdce a velkých cév - M. Setina 10. Embolie a. pulmonalis - M. Setina 11. Chirurgie dysrytmií - M Setina 12. Transplantace srdce - M. Setina 13. Mimotělní oběh a srdeční podpory - J. Táborský CÉ


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.