Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová a kol.

Knihy

Karolinum Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová. Sociální lékařství a veřejné zdravotnictví je vědou o zdraví společnosti a péči o zdraví a zdravotnictví. Cílem výuky oboru je naučit studenty pochopit jedince z hlediska biopsychosociálního a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová a kol.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 70 Kč

Publikace: Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová. Sociální lékařství a veřejné zdravotnictví je vědou o zdraví společnosti a péči o zdraví a zdravotnictví. Cílem výuky oboru je naučit studenty pochopit jedince z hlediska biopsychosociálního a holistického a zdůraznit význam sociálních faktorů, uplatňujících se ve zdraví a nemoci. Tento učební text určený pro studenty Lékařské fakulty UK v Plzni uvádí některé inovované, popř. nové okruhy oboru. » ... a dál?

Produkt Karolinum Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová a kol.

Karolinum Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová a kol. - parametry

Název produktu: Karolinum Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová. Sociální lékařství a veřejné zdravotnictví je vědou o zdraví společnosti a péči o zdraví a zdravotnictví. Cílem výuky oboru je naučit studenty pochopit jedince z hlediska biopsychosociálního a holistického a zdůraznit význam sociálních faktorů, uplatňujících se ve zdraví a nemoci. Tento učební text určený pro studenty Lékařské fakulty UK v Plzni uvádí některé inovované, popř. nové okruhy oboru. Zdůrazněn je především význam preventivního zaměření zdravotnictví, pojem zdraví a jeho význam pro jedince a společnost. Publikace: Inovované dodatky k vybraným kapitolám ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Helena Zavázalová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.