Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Daniel Křivánek

Knihy

Karolinum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Daniel Křivánek

Hodnocení: 1x
  • 4

Skriptum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů je určeno pro přípravu zahraničních studentů ke studiu na vysokých školách ekonomického zaměření. Má seznámit studenty s českou terminologií a dát jim potřebný odborný základ pro další studium na vysokých školách ekonomického zaměření. Daniel Křivánek Z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83219

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Daniel Křivánek

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 133 Kč

Publikace: Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Křivánek Daniel. Učební text je určen pro přípravu zahraničních studentů ke studiu na českých vysokých školách ekonomického zaměření. V první části textu se studenti seznámí se základní českou socioekonomickou terminologií a základy socioekonomické problematiky. Další kapitoly jsou zaměřené na regionální ekonomickou geografii a popis jednotlivých sektorů ekonomiky. Dotisk prvního vydání. Publikace: Geografie pro ekonomické třídy zahraničních » ... a dál?

Produkt Karolinum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Daniel Křivánek

Karolinum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Daniel Křivánek - parametry

Název produktu: Karolinum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Daniel Křivánek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 133 Kč
Maximální cena: 173 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skriptum Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů je určeno pro přípravu zahraničních studentů ke studiu na vysokých školách ekonomického zaměření. Má seznámit studenty s českou terminologií a dát jim potřebný odborný základ pro další studium na vysokých školách ekonomického zaměření. Daniel Křivánek Z obsahu: 1. Kniha Jazykový a terminologický úvod I. kapitola Úvod do studia geografie II. kapitola Úvod do socioekonomické geografie 2. Kniha Regionální ekonomická geografie I. kapitola Česká republika II. kapitola Vybrané státy Evropy III. kapitola Mimoevropské oblasti 3. Kniha Sektory ekonomiky I. kapitola Primární sektor II. kapitola Sekundární sektor III. kapitola Doprava a spoje IV. kapitola Terciální a kvartérní sektor Publikace: Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Křivánek Daniel. Učební text je určen pro přípravu zahraničních studentů ke studiu na českých vysokých školách ekonomického zaměření. V první části textu se studenti seznámí se základní českou socioekonomickou terminologií a základy socioekonomické problematiky. Další kapitoly jsou zaměřené na regionální ekonomickou geografii a popis jednotlivých sektorů ekonomiky. Dotisk prvního vydání. Publikace: Geografie pro ekonomické třídy zahraničních studentů - Křivánek Daniel.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.