Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka. Tato lékařská učebnice je dílem více než třiceti čelných představitelů české a slovenské gastroenterologie. Obsahuje část obecnou a speciální a svým záběrem pokrývá celou oblast gastroenterologie, vyjma hepatologie. Výrazným rysem publikace je rozsáhlá a velmi kvalitní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 741 Kč

Publikace: Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka. Tato lékařská učebnice je dílem více než třiceti čelných představitelů české a slovenské gastroenterologie. Obsahuje část obecnou a speciální a svým záběrem pokrývá celou oblast gastroenterologie, vyjma hepatologie. Výrazným rysem publikace je rozsáhlá a velmi kvalitní obrazová dokumentace, zvláště endoskopická, jež přináší více než stovku barevných fotografií převzatých z archivů předních světových odborníků z oboru. Publikace: Gastroenterologie - Zdeněk » ... a dál?

Produkt Karolinum Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka

Karolinum Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka - parametry

Název produktu: Karolinum Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 741 Kč
Maximální cena: 741 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka. Tato lékařská učebnice je dílem více než třiceti čelných

představitelů české a slovenské gastroenterologie. Obsahuje část

obecnou a speciální a svým záběrem pokrývá celou oblast

gastroenterologie, vyjma hepatologie. Výrazným rysem publikace je

rozsáhlá a velmi kvalitní obrazová dokumentace, zvláště

endoskopická, jež přináší více než stovku barevných fotografií

převzatých z archivů předních světových odborníků z oboru. Publikace: Gastroenterologie - Zdeněk Mařatka. Kniha, která je dílem čelných představitelů české a slovenské gastroenterologie se opírá o předcházející monografie editora - Praktickou gastroenterologii (1964 a 1968) a Klinickou gastroenterologii (1988). Obsahuje část obecnou a speciální, zahrnuje celou oblast gastroenterologie kromě hepatologie. Výrazným rysem publikace je rozsáhlá obrazová dokumentace, zvláště endoskopická, kdy přes sto barevných fotografií bylo převzato z archivů předních světových odborníků. Autor: Mařatka Zdeněk, kolektív autorov; Publikace si neklade za cíl být vyčerpávající monografií postihující v plné šíři problematiku gastroenterologie a hepatologie, ale chce být přehledným a uceleným zdrojem informací pro rychlou ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.