Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Karolinum Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý

Knihy naučná literatura

Karolinum Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý. Devatenáctý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého se týká autorovy činnosti rozhlasové. Vzhledem k rozsáhlosti rozhlasového působení Jiřího Suchého je tento díl pouze ukázkou, připomenutím, evokací nezaměnitelného stylu, který si pro rozhlasový mikrofon ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 289 Kč

Publikace: Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý. Devatenáctý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého se týká autorovy činnosti rozhlasové. Vzhledem k rozsáhlosti rozhlasového působení Jiřího Suchého je tento díl pouze ukázkou, připomenutím, evokací nezaměnitelného stylu, který si pro rozhlasový mikrofon vytvořil. Vedle prvních padesáti Gramotingltanglů jsou tu publikovány nerealizované scénáře z dob, kdy Suchý do rozhlasu nesměl, dobu těsně po roce 1989 připomenou ukázky z pořadu Jonáš a Sonet duo » ... a dál?

Produkt Karolinum Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý

Karolinum Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý - parametry

Název produktu: Karolinum Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý. Devatenáctý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého se týká autorovy činnosti rozhlasové. Vzhledem k rozsáhlosti rozhlasového působení Jiřího Suchého je tento díl pouze ukázkou, připomenutím, evokací nezaměnitelného stylu, který si pro rozhlasový mikrofon vytvořil. Vedle prvních padesáti Gramotingltanglů jsou tu publikovány nerealizované scénáře z dob, kdy Suchý do rozhlasu nesměl, dobu těsně po roce 1989 připomenou ukázky z pořadu Jonáš a Sonet duo a nakonec je zařazen scénář Otvírání šuplátek z roku 1999. Publikace: Encyklopedie Jiřího Suchého 19 - Rozhlas - Jiří Suchý.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.