Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Biomedicínská statistika II. - Jana Zvárová, Ivan Mazura

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Biomedicínská statistika II. - Jana Zvárová, Ivan Mazura

Hodnocení: 1x
  • 4

Od počátku 70. let tohoto století jsou hromaděny nové poznatky a nálezy důležité pro pochopení funkce a struktury lidské dědičnosti. To souvisí nejen s fungováním lidského genomu během ontogeneze a fylogeneze, ale rovněž tak s vlivem nejrůznějších faktorů prostředí na změny (mutace) v lidském genomu související se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Biomedicínská statistika II. - Jana Zvárová, Ivan Mazura

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Publikace: Stochastická genetika - Biomedicínská statistika II. - Ivan Mazura;Jana Zvárová. Druhý díl edice Biomedicínská statistika navazuje na publikaci Základy statistiky pro biomedicínské obory (Karolinum) a obsahuje jak klasické přístupy ke zpracování genetických dat, tak i zcela nové poznatky, kterých bylo dosaženo s pomocí matematicko-statistických přístupů a informatiky v nedávné době. Kniha seznamuje s problematikou patologie lidského genomu, představuje používané matematické metody a míry » ... a dál?

Produkt Karolinum Biomedicínská statistika II. - Jana Zvárová, Ivan Mazura

Karolinum Biomedicínská statistika II. - Jana Zvárová, Ivan Mazura - parametry

Název produktu: Karolinum Biomedicínská statistika II. - Jana Zvárová, Ivan Mazura
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Od počátku 70. let tohoto století jsou hromaděny nové poznatky a nálezy důležité pro pochopení funkce a struktury lidské dědičnosti. To souvisí nejen s fungováním lidského genomu během ontogeneze a fylogeneze, ale rovněž tak s vlivem nejrůznějších faktorů prostředí na změny (mutace) v lidském genomu související se selektivním tlakem na populaci a jedince. Také téměř každodenní objevy nových lidských genů souvisejících s nejrůznějšími lidskými patologiemi otevírají nové možnosti poznání struktury a funkce lidského genomu (včasné diagnostice a léčbě lidských chorob). Je již známa kompletní primární struktura DNA člověka a tato skutečnost v nejbližší době odkryje nové horizonty pro studium funkce lidského genomu (funkční genetika)... Prof. RNDr. Jana Zvárová, DrSc.; Doc. RNDr. Ivan Mazura, CSc. Biomedicínská statistika II. - Jana Zvárová, Ivan Mazura od authora Jana Zvárová, Ivan Mazura a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: Stochastická genetika - Biomedicínská statistika II. - Ivan Mazura;Jana Zvárová. Druhý díl edice Biomedicínská statistika navazuje na publikaci

Základy statistiky pro biomedicínské obory (Karolinum) a obsahuje

jak klasické přístupy ke zpracování genetických dat, tak i zcela

nové poznatky, kterých bylo dosaženo s pomocí

matematicko-statistických přístupů a informatiky v nedávné době.

Kniha seznamuje s problematikou patologie lidského genomu,

představuje používané matematické metody a míry genetické

rozmanitosti a genetické vzdálenosti, informuje o populačních

genetických studiích, rodinných genetických studiích a studiích

dvojčat a věnuje se i genetické identifikaci jedince. V příloze

jsou pak uvedena vybraná pravděpodobnostní rozdělení. Publikace: Stochastická genetika - Biomedicínská statistika II. - Ivan Mazura;Jana Zvárová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.