Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Biomedicínská informatika II. - Jiří Nedoma a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Biomedicínská informatika II. - Jiří Nedoma a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Biomechanika lidského skeletu a umělých náhrad jeho částí - Biomedicínská informatika II. - Jana Zvárová;Jiří Nedoma. Publikace seznamuje ortopedickou a traumatologickou veřejnost s možnosti matematického modelování a matematické simulace funkce lidských kloubů a jejich náhrad a s možnosti simulace použití ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85554

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Biomedicínská informatika II. - Jiří Nedoma a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 503 Kč

Cílem této knihy je jednak předložit ortopedické a traumatologické veřejnosti možnosti matematického modelování a matematické simulace funkce lidských kloubů a jejich náhrad a možnosti simulace použití vhodných operačních technik ješte před operačním výkonem, též v souvislostech s použitím řízených operačních výkonů, jednak vyplnit chybějící prostor mezi ortopedickou praxí, technickou biomechanikou a aplikovanou matematikou a pomoci náletz společný dorozumívací jazyk mezi spolupracujícími odborníky z různých » ... a dál?

Produkt Karolinum Biomedicínská informatika II. - Jiří Nedoma a kol.

Karolinum Biomedicínská informatika II. - Jiří Nedoma a kol. - parametry

Název produktu: Karolinum Biomedicínská informatika II. - Jiří Nedoma a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 503 Kč
Maximální cena: 503 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Biomechanika lidského skeletu a umělých náhrad jeho částí - Biomedicínská informatika II. - Jana Zvárová;Jiří Nedoma. Publikace seznamuje ortopedickou a traumatologickou veřejnost s

možnosti matematického modelování a matematické simulace funkce

lidských kloubů a jejich náhrad a s možnosti simulace použití

vhodných operačních technik ještě před operačním výkonem. Vyplňuje

tak prostor mezi ortopedickou praxí, technickou biomechanikou a

aplikovanou matematikou a pomáhá nalézt společný dorozumívací jazyk

pro odborníky z různých vědních oborů. Publikace: Biomechanika lidského skeletu a umělých náhrad jeho částí - Biomedicínská informatika II. - Jana Zvárová;Jiří Nedoma. Cílem této knihy je jednak předložit ortopedické a traumatologické veřejnosti možnosti matematického modelování a matematické simulace funkce lidských kloubů a jejich náhrad a možnosti simulace použití vhodných operačních technik ješte před operačním výkonem, též v souvislostech s použitím řízených operačních výkonů, jednak vyplnit chybějící prostor mezi ortopedickou praxí, technickou biomechanikou a aplikovanou matematikou a pomoci náletz společný dorozumívací jazyk mezi spolupracujícími odborníky z různých vědních oborů. Prof. RNDr. jana zvárová, DrSc., Doc. Ing. Jiří Neodma, CSc.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.