Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška

Hodnocení: 1x
  • 4

Bioanalytická chemie v příkladech a cvičeních je moderní multioborovou učebnicí (cvičebnicí) primárně určenou pro posluchače bakalářského oboru ZDRAVOTNÍ LABORANT, který je vyučován na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, ale i jiných VŠ nebo VOŠ v ČR. Učební texty jsou rozděleny na 25 kapitol s praktickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85575

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška od authora Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Karolinum Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška

Karolinum Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška - parametry

Název produktu: Karolinum Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 262 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bioanalytická chemie v příkladech a cvičeních je moderní multioborovou učebnicí (cvičebnicí) primárně určenou pro posluchače bakalářského oboru ZDRAVOTNÍ LABORANT, který je vyučován na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, ale i jiných VŠ nebo VOŠ v ČR. Učební texty jsou rozděleny na 25 kapitol s praktickým apendixem ve formě chemicko-analytických a jiných tabulek. Vybrané, didakticky navazující kapitoly vás provedou výpočty ve všech oblastech praktické analytické činnosti ve zdravotnických laboratořích od základní přípravy a úpravy roztoků, vyjadřování složení roztoků, přípravu pufrů přes titrační stechiometrii až po výpočty ve speciálních analytických instrumentálních metodách nebo zpracování analytických výsledků. Velká část z více než 530 příkladů je detailně vyřešena včetně vysvětlení logického postupu. Neřešené příklady jsou uváděny spolu s výsledky, k jejich řešení, např. při samostudiu, postačí znalost základní matematiky a kalkulátor s několika funkcemi. Tato publikace může být svým rozsahem, komplexností a výběrem skutečných problémů z praxe navíc užitečnou pomůckou jak pro studenty bakalářských nebo magisterských oborů zaměřených na analýzu biologického materiálu na farmaceutických, přírodovědeckých nebo chemicko-technologických fakultách vysokých škol, tak každodenní praktickou příručkou pro zdravotní laboranty, bioanalytiky a pracovníky klinických laboratoří. Publikace: Bioanalytická chemie v příkladech a cvičeních - Eva Klapková;Jiří Kukačka;Karel Kotaška. Učební text je určený především pro posluchače bakalářských i

magisterských oborů lékařských, farmaceutických, přírodovědeckých,

zdravotnických nebo chemicko-technologických fakult, které

vychovávají odborníky v oblasti analýzy biologického materiálu,

zvláště pak odborníky pro práci v klinických laboratořích. Skripta

obsahují 25 kapitol koncipovaných tak, že jednotlivým příkladům a

cvičením předchází výčet předpokládaných znalostí z předchozího

studia, přehled základních vztahů a několik podrobně vyřešených

typových příkladů. Publikace: Bioanalytická chemie v příkladech a cvičeních - Eva Klapková;Jiří Kukačka;Karel Kotaška. Výhodná nabídka Bioanalytická chemie - Jiří Kukačka, Eva Klapková, Karel Kotaška + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od Karolinum v kategorii knihy > | za cenu 262,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.