Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. dí...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. dí...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. díl - Alena Doubková;Rudolf Linc. Tento učební text určený zejména pro posluchače 3. lékařské fakulty UK nahrazuje téměř deset let vydávaná skripta Anatomie hybnosti. Autoři tím reagují na změny ve struktuře výuky a text upravili tak, aby vyhovoval ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. dí...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 216 Kč

Publikace: Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. Díl - Alena Doubková;Rudolf Linc. Tento učební text určený zejména pro posluchače 3. lékařské fakulty UK nahrazuje téměř deset let vydávaná skripta Anatomie hybnosti. Autoři tím reagují na změny ve struktuře výuky a text upravili tak, aby vyhovoval jak posluchačům bakalářského oboru fyzioterapie a dalším bakalářským programům studovaným na lékařské fakultě, tak i studujícím vyšších odborných škol. První díl skript popisuje strukturu a funkci » ... a dál?

Produkt Karolinum Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. dí...

Karolinum Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. dí... - parametry

Název produktu: Karolinum Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. dí...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 216 Kč
Maximální cena: 216 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. díl - Alena Doubková;Rudolf Linc. Tento učební text určený zejména pro posluchače 3. lékařské fakulty UK nahrazuje téměř deset let vydávaná skripta Anatomie hybnosti. Autoři tím reagují na změny ve struktuře výuky a text upravili tak, aby vyhovoval jak posluchačům bakalářského oboru fyzioterapie a dalším bakalářským programům studovaným na lékařské fakultě, tak i studujícím vyšších odborných škol. První díl skript popisuje strukturu a funkci pohybového aparátu; druhý díl pak seznamuje se všemi dalšími tělními systémy. Publikace: Anatomie pro bakalářský studijní obor - Fyzioterapie - I. díl - Alena Doubková;Rudolf Linc.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.