Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Karolína Srncová, Gilbert Garibal: Tréma a jak ji překonávat

Knihy naučná literatura

Karolína Srncová, Gilbert Garibal: Tréma a jak ji překonávat

Hodnocení: 1x
  • 4

Tréma a jak ji překonat - Gilbert Garibal, Karolína Srncová. Ve společnosti, kde člověk musí neustále podávat důkazy o svých schopnostech, je normální, že míra stresu je vysoká a že se u někoho v některých situacích projevuje paralyzující emoce zvaná tréma. Může to být při vystoupení na veřejnosti, u přijímacího ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tréma a jak ji překonávat
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karolína Srncová, Gilbert Garibal: Tréma a jak ji překonávat koupíte i tady

Specifikace Karolína Srncová, Gilbert Garibal: Tréma a jak ji překonávat

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 220 Kč

Ve společnosti, kde člověk musí neustále podávat důkazy o svých schopnostech, je normální, že míra stresu je vysoká a že se u někoho v některých situacích projevuje paralyzující emoce zvaná tréma. ... a dál?

Produkt Karolína Srncová, Gilbert Garibal: Tréma a jak ji překonávat

Karolína Srncová, Gilbert Garibal: Tréma a jak ji překonávat - parametry

Název produktu: Karolína Srncová, Gilbert Garibal: Tréma a jak ji překonávat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 220 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tréma a jak ji překonat - Gilbert Garibal, Karolína Srncová. Ve společnosti, kde člověk musí neustále podávat důkazy o svých schopnostech, je normální, že míra stresu je vysoká a že se u někoho v některých situacích projevuje paralyzující emoce zvaná tréma. Může to být při vystoupení na veřejnosti, u přijímacího pohovoru apod. Ale tréma někoho trápí i ve zdánlivě banálních situacích – když je třeba obrátit se s dotazem na někoho neznámého, vyřídit něco na úřadě… Tréma není nemoc, ale může být velkým handicapem. Kniha, přehledně strukturovaný rádce, je založena na bohaté kazuistice, přináší analýzu chování, popisuje všechny mechanismy trémy, s humorem nabízí podněty k jednání. Čtenář se naučí jednoduché metody k uvolnění, jak ovládat hlas, kontrolovat gesta, osvojí si způsob krátkého slovního vystoupení a to, jak se důvěryhodně prezentovat před posluchači. Autor pomáhá čtenáři nově si uzpůsobit život, aby se v dříve obávaných situacích odvážil prosadit. Gilbert Garibal získal doktorát z filozofie na pařížské univerzitě, studoval psychosociologii a věnoval se psychoanalýze, zabývá se poradenskou činností, pořádá semináře a školení v oblasti profesní komunikace. Je autorem mnoha studií na téma stresu, kontroly trémy, sebedůvěry a desítky publikací jak odborných, tak populárně naučných (např. o emocích, transakční analýze Erika Berna). Tréma a jak ji překonat - Gilbert Garibal, Karolína Srncová od nakladatelství v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Není ostuda žárlit, žárlivost občas potká každého. Ať už žárlíme na mladšího sourozence, na rodiče nebo závidíme kamarádovi hračku. Je ale dobré těmto pocitům porozumět a umět s nimi naložit. Knížka určená ke společnému čtení dětí s rodiči, případně s učitelkami v MŠ, otevírá cestu k tomu, aby si děti uměly žárlivost pojmenovat a naučily se ji zvládat. Pro rodiče je cennou pomůckou k navázání hovoru s dětmi o jejich i vlastních emocích, jejich výhodách a úskalích.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.