Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Karl-Heinz Remmers: Velká solární zařízení - Návrh, provoz, realizace

Knihy naučná literatura

Karl-Heinz Remmers: Velká solární zařízení - Návrh, provoz, realizace

Hodnocení: 1x
  • 4

Přelom tisíciletí nastolil v celosvětovém měřítku otazníky v oblasti zajištění energie nejen pro zásobování teplem. Ceny energií nezadržitelně rostou. Zdroje fosilních i jaderných paliv nejsou neomezené, jejich těžba likviduje životní prostředí, jaderná energie s sebou přináší další rizika Jedním z řešení mohou být ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Velká solární zařízení ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karl-Heinz Remmers: Velká solární zařízení - Návrh, provoz, realizace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 98 Kč

Přelom tisíciletí nastolil v celosvětovém měřítku otazníky v oblasti zajištění energie nejen pro zásobování teplem. Ceny energií nezadržitelně rostou. Zdroje fosilních i jaderných paliv nejsou neomeze ... a dál?

Produkt Karl-Heinz Remmers: Velká solární zařízení - Návrh, provoz, realizace

Karl-Heinz Remmers: Velká solární zařízení - Návrh, provoz, realizace - parametry

Název produktu: Karl-Heinz Remmers: Velká solární zařízení - Návrh, provoz, realizace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přelom tisíciletí nastolil v celosvětovém měřítku otazníky v oblasti zajištění energie nejen pro zásobování teplem. Ceny energií nezadržitelně rostou. Zdroje fosilních i jaderných paliv nejsou neomezené, jejich těžba likviduje životní prostředí, jaderná energie s sebou přináší další rizika Jedním z řešení mohou být alternativní zdroje energií. V posledních letech vzrůstá zájem o velkoplošné solární soustavy nejen pro ohřev teplé vody, ale také přitápění objektů a technologické potřeby průmyslu. S odstupem času přicházejí i do Česka sofistikovanější systémy s vyšší účinností a spolehlivějším provozem splňující požadavky pro komunální oblast, zdravotnictví, průmysl či zemědělství. Kniha Karla-Heinze Remmerse nabízí podklady pro návrh a realizaci takových solárních zařízení. Zásadní informace by v ní měli nalézt nejen studenti a akademická obec, ale i investoři, projektanti, výrobci a dodavatelé, odborní a vědečtí pracovníci, poučení laici a ostatní solární nadšenci. Velká pozornost je věnována dimenzování solárních soustav s cílem dosáhnout nižší ceny solárního tepla a vysoké substituce primární energie. Autor a jeho tým uvádějí typy konfigurací velkoplošných systémů, seznamují s jednotlivými komponentami soustavy, jejich montáží a fungováním. Je probrán postup tepelného a ekonomického návrhu výměníku tepla, celá jedna kapitola je věnována posuzování hospodárnosti. Pomůckou pro projektanty i praktiky jsou zejména propočty příkladných soustav s množstvím diagramů a tabulek. Uváděny jsou také ukazatele investičních a provozních nákladů i ceny solární energie. Tato publikace tvoří ucelený zdroj odborných informací a projekčních návrhů, které vycházejí z evropských výzkumných programů. Poprvé vyšla v roce 1999 ve vydavatelství Solarpraxis (Berlín) pod názvem Grosse Solaranlagen. Její další, doplněná a aktualizovaná vydání vyšla v letech 2001 a 2005. V českém jazyce se jedná o první vydání. Kniha je doporučena Informačním centrem ČKAIT. (úvod k navrhování a provozu) Edice: Technická knihovna - ERA vydavatelství - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 316 str. - ISBN: 80-7366-110-1 - Kn Autor : Karl-Heinz Remmers, Druh sortimentu : Kniha, Velká solární zařízení, Jazyk : Čeština, Počet stran : 316


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.